Krátké zprávy » Chystá se Generation Iron II.

02.11.2016 | Chystá se Generation Iron II.  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodypower.com, generationiron.com


Rok 2012 přinesl kulturistickým fanouškům jeden výrazný filmový příslib. Právě v té době totiž začaly práce na natáčení snímku Generation Iron. Film s hvězdným kulturistickým obsazením po premiéře v září 2013 nakonec utržil v přepočtu více jak jeden milion amerických dolarů a pro daný rok se stal jedním z nejvýznamnějších dokumentů. Ostatně sami si jej můžete připomenout prostřednictvím oficiálního traileru.

Důvodem pokračování, za nímž stojí Vladar Company a Generation Iron Fitness Network ve spolupráci s BodyPower, byl především divácký úspěch. „Kulturistické a fitness odvětví se za poslední roky neuvěřitelně rozrostlo," říká Vlad Yudin. „Na scéně se objevují nové tváře a hvězdy. Čekali jsme s pokračováním Generation Iron do doby, než se nám podařilo vystihnout pravou chvíli a najít odpovídající představitele. Obzvláště pokud uvážíte, že snímek Generation Iron sehrál v životech lidí významnou roli, takže jsme v žádném případě nechtěli opakovat stejný příběh podruhé a označit jej jako II. Ten správný okamžik nastal teď," uzavírá Vlad Yudin.

Pokračování snímku se zaměřuje na další kulturistickou generaci a osobnosti ze světa fitness scény. Tedy na všechny, kteří se snaží dostat svá těla na novou úroveň a současně šíří povědomí o tomto sportu po celém světě. Oficiální obsazení včetně dalších detailů by mělo být oznámeno v dohledné době, premiéra filmu je naplánována na 12. května příštího roku během expa Body Power Pro v Birminghamu ve Velké Británii.