Krátké zprávy » Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2016 - užitečné informace

06.04.2016 | Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2016 - užitečné informace  »

V Dolním Benešově se postupně zaplňují sportovci a diváci si kupují vstupenky. V sále máme minimálně 600 míst na sezení, takže i pro příchozí v den soutěže bude vstupenek dost. A teď několik praktických rad.

Stravování

Přímo v místě konání je moc pěkná restaurace a bufet na občerstvení, kávičku a něco malého k zakousnutí. V okolí, cca 500 m je restaurace U Supa, kde velmi dobře vaří. Kilometr na druhou stranu je moc pěkný restaurant Herta a kousek dále restaurace Štika.

Parkování

Parkovat v omezeném množtví můžete přímo u kulturního domu, v ulici u rybníka pod kulturním domem a přes ulici před nákupním střediskem. Dále se dá parkovat kousek od kulturního domu na náměstí a před zmíněnými restauracemi. Velké parkoviště je u nádraží.

Partneři

A nyní krátký přehled partnerů a firem, kteří na soutěži spolupracují. PH PIPES, NEXT FITNESS, Výroba uzenin MK KLEMENS, Fliegl TRAILER, MADMAX AutoTip HALFAR sro, Pekařství Obrusník, Jan Kubík, Grambal stavby, VÁLEK A KAČENA kuchyňské studio, EXTRIFIT sports nutrition, Bikini Fitness, AZ intergips a.s., KOKRA sro, HAGEMANN, AD Řeha sro, inSPORTline fitness equipment, HI TEC NUTRITION, UNImerEX sro, 14 Superior supplements, Litovel klasicky vařené pivo, ZISU, Design Renata Mistrik, KOFOLA original. Mediální partneři MUSCLE&MUSCLE, SVĚT KULTURISTIKY, Internetový magazín RONNIE:CZ.