Krátké zprávy » DLB se rozhodla vynechat letošní Olympia Women's Physique Showdown

27.08.2015 | DLB se rozhodla vynechat letošní Olympia Women's Physique Showdown  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com


Letošní Olympie se nezúčastním. Tahle nečekaná zpráva zastihla jen měsíc před kláním v Las Vegas všechny fanoušky vítězky Olympia Women's Physique Showdown z roku 2013. Držitelka titulu z historicky prvního ročníku Dana Linn Bailey se v obsáhlejším vyjádření uveřejněném na internetových stránkách multimediálního vydavatelství musculardevelopment.com obšírněji rozepsala o důvodech, které ji k rozhodnutí nakonec dovedly. Stručně řečeno - den má jen 24 hodin a ani o minutu navíc.

DLB, která loni zmíněný titul neobhájila a skončila na druhém místě, zdůrazňuje, že se vůbec nejednalo o lehké rozhodnutí. Do úvah pro a proti nezahrnula jen sama sebe, ale i svého manžela, vzájemný vztah, odpovědnost za správný chod několika souběžně běžících podnikatelských aktivit či setkávání se s fanoušky. Aktuálně se DLB spolu s manželem navíc chystají představit vlastní suplementovou společnost „Run Everything Labs", která bude mít stánek v rámci Expa na letošní Olympii.

„Určitě budu rozhozená z toho, že se letos nepostavím na pódium," říká Dana Linn Bailey. „Nebudu moci předvést volnou sestavu a přitom právě na ni se těším ze všeho nejvíc. Pódium má v sobě něco, co mě silně přitahuje. Zhruba tři minuty slávy nám stojí za čtyři měsíce dřiny, ale z nějakého důvodu to má cenu. Ten pocit, když na pódiu předvádím volnou sestavu, mi to všechno vynahrazuje. Působí na mě zvláštně, když říkám, že letos nebudu soutěžit. Já jsem závodnice - a to je to, co dělám a kým jsem - takže to prostě zní poněkud divně. Někdy ale mohou být nejlepší rozhodnutí zvláštní. A tak vám všem děkuji za pochopení a podporu a buďte bez obav - DLB se vrátí! Nedokážu teď přemýšlet příliš dopředu a říci, jaká bude moje nejbližší soutěž. Ale na pódium se vrátím a pak to bude stát ještě víc za to!"