Krátké zprávy » Arnold Schwarzenegger – tajemství úspěchu konečně odhaleno

09.06.2015 | Arnold Schwarzenegger – tajemství úspěchu konečně odhaleno  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: generationiron.com


Doplňky výživy mohou být různého druhu. Jistě znáte proteinové nápoje, sacharidy, kreatin, NO produkty či vitamínové preparáty. Což takhle něco nového a zkusit třeba…. Ale nepředbíhejme a dejme už slovo hlavnímu aktérovi. Arnold Schwarzenegger vám na přiloženém videozáznamu názorně představí světoznámý produkt a vysvětlí, jak docílit neuvěřitelné svalové pumpy a umocnit tak nejen maximální prokrvení, ale i lepší přísun živin k pracujícím svalům.

„Jedná se o jeden z nejzajímavějších produktů nejen ve Spojených státech, ale po celém světě,“ říká Arnold. „Lidé jej někdy používají, když se chtějí v baru dostat do nálady, třeba když jsou v depresi, zatímco my kulturisté jej pochopitelně používáme jako suplement s vysokým obsahem bílkovin a aminokyselin.“

Archivní záznam tak konečně odhaluje tajemství úspěchů sedminásobného vítěze Mr. Olympia Arnolda Schwarzeneggera, rodáka z rakouského Thalu, který na svojí cestě dokázal nejen ohromit výkony na soutěžním pódiu, ale obstojně zvládnout i řadu filmových rolí a prosadit se i v politice. A na závěr už jen poznámku pro ty z vás, kdo byste slova sedmašedesátiletého Arnolda brali až příliš vážně – jedná se pochopitelně o nadsázku.