Krátké zprávy » DLB – dražba soutěžních plavek z Olympie na charitativní účely

12.01.2015 | DLB – dražba soutěžních plavek z Olympie na charitativní účely  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: danalinnbailey.com, hardbodynews.com

Láska k pitbulům, účast na Women´s Physique Olympia a elektronická dražba. Jak tohle všechno spolu souvisí? Docela jednoduše. Za vším stojí Dana Linn Bailey, jejíž jméno i ve zkratce jako DLB zná každý, kdo se zajímá o výsledkové listiny kategorie Women´s Physique. Byla to právě DLB, která se v roce 2013 navždy zapsala jako historicky první vítězka prvního ročníku Olympia Women´s Physique. Ačkoliv přes zjevnou popularitu v roce 2014 nedokázala uhájit pozici šampionky a skončila na druhém místě, svoje snahy o co nejlepší reputaci nevzdává a nejnověji se objevila i v nedávno zveřejněném seznamu pozvaných účastníků Arnold Sports Festivalu.

Nejnovějším počinem této závodnice mimo soutěžní pódia byla nedávno skončená několikadenní dražba soutěžních plavek z Olympie 2014, jejichž cena se nakonec vyšplhala na 6.600 USD. Důvodem pro tento krok a souběžnou medializaci byly charitativní účely, konkrétně pak podpora neziskové organizace na záchranu pitbulů sídlící v New Yorku. A protože DLB má sama doma zachráněné pitbuly, byl po přibližně ročním sledování zmíněné organizace už jen krůček k realizaci této formy finanční pomoci, při které jí asistovala a jako oficiální prodejce figurovala profesionální závodnice ve Women´s Physique Tamee Marie.