Krátké zprávy » Vladimíra Krásová – trénink stehen a zadečku v přípravě na Bikini Olympia

18.08.2014 | Vladimíra Krásová – trénink stehen a zadečku v přípravě na Bikini Olympia  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: npcnewsonline.com, vladkakrasova.com


Do zahájení nejprestižnějšího celosvětového profesionálního klání v Las Vegas zbývá v tuto chvíli přibližně pouhý měsíc. Za čtyři týdny tak do pomyslné arény ke vzájemným soubojům nenastoupí pouze s touto událostí neodmyslitelně spjatí kulturisté v kategorii open, ale i řada dalších závodníků a závodnic jiných divizí.

Je příjemným povzbuzením pro všechny fanoušky, že v kategorii Bikini bude pak naši zemi reprezentovat Vladimíra Krásová, která se do státu Nevada za touto událostí vypraví již podruhé ve své relativně krátké profesionální kariéře. Hned napoprvé k ní však nebyl sportovní osud zrovna štědrý a nadělil ji na památku dělenou šestnáctou příčku. Ostrá konkurence však Vlaďku neodradila od plánů jít dál a tak se po loňském vítězství na EVL´s Prague Pro statečně prokousala dosavadní letošní soutěžní sezónou dalšími třemi soutěžemi, kterými byly Pittsburgh Pro (18. místo), Europa Supershow (8. místo) a New York Pro (10. místo).

Aktuálně má Vlaďka na svém denním programu pomalu finišující předsoutěžní přípravu spočívající nejen v adekvátním dietním režimu, ale i v odpovídajícím tréninkovém nasazení. Na jeden z jejích tréninků se pak můžete podívat v krátké, ale výstižné stopáži, na které procvičuje stehna a gluteály v posilovně známého a oblíbeného plaveckého a wellness centra Aquapalace Praha. Odkaz na záznam ze zmíněného tréninku české reprezentantky je aktuálně k nalezení i na stránkách amerického serveru npcnewsonline.com a nám už nezbývá nic jiného, než Vlaďce popřát hodně sil k dotažení přípravy podle stanoveného plánu a všechno nejlepší k jejím narozeninám, které oslaví 19. srpna.
Vladimíra Krásová – trénink stehen a gluteálů