Krátké zprávy » Johnnie Jackson – My way

14.07.2014 | Johnnie Jackson – My way  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com

 


 

Johnnie Jackson? Asi těžko bychom hledali nadšence profesionálního bodybuildingu, který by neznal jméno jednoho z nejlepších kulturistů posledního desetiletí. Dnes třiačtyřicetiletý Jackson má za sebou od roku 2002, kdy se stal profesionálem, desítky soutěžních klání. I když se na nejvyšší soutěži Mr. Olympia nikdy výrazněji neprosadil a nejlépe si vedl v roce 2007 a 2012, kdy si odnesl devátou příčku, přesto má na svém kontě i dvě cenná vítězství.

Na následujícím videozáznamu se populární kulturista a majitel mnoha hodnotných výkonů v powerliftingu představuje coby trenér jednoho ze svých klientů. Tím je v tomto případě amatérský kulturista TJ Clark, který se v honbě za profesionální kartou letos 25. – 26. července opět postaví na prkna soutěže NPC USA Championships, odkud by si letos rád odnesl lepší než loňské deváté místo. Zmíněný videozáznam je první částí série, která by měla mapovat život, trénink, rodinu a vše, co se točí kolem sportovního i osobního života Johnnieho Jacksona. Nezbývá tedy, než se těšit na další díl.

„Lidé mi vždycky radili, jak mám co dělat,“ říká na úvod videa Johnnie Jackson. „A neustále říkali, že to dělám špatně. Neuvědomili si ovšem, že mi na jejich názoru absolutně nezáleží. Dělám věci tak, jak chci já. Dělám je podle sebe.“

Johnnie Jackson a TJ Clark – trénink hrudníku