Krátké zprávy » Jay Cutler – aktuální forma na videu z fotografování

05.08.2013 | Jay Cutler – aktuální forma na videu z fotografování  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com


Jay Cutler začíná finišovat se závěrečnou přípravou na letošní soutěž Mr. Olympia. Dlouho očekávaný soutěžní návrat se stane realitou již za několik týdnů a hlediště v Orleans Arena v Las Vegas tak bude ve dnech 27. – 28. září moci na pódiu spatřit výsledky tréninkového úsilí doposud čtyřnásobného držitele Titulu Mr. Olympia.

Jay momentálně trénuje nejvíce v Las Vegas a ve svůj comeback a zároveň pátý zisk sošky Sandowa pevně věří. Fanoušky upozorňuje, že deset týdnů před soutěží ještě není dotažený na sto procent a stále pracuje na přidávání svalové hmoty. Tu samozřejmě hodlá prezentovat pouze v super ostré formě, která bude podtrhovat svalovou plnost. Aktuálně jí sedmkrát denně každé dvě a půl hodiny, v tréninku se řídí schématem 2+1 a jednou denně absolvuje i kardio trénink.

Na videu níže máte možnost shlédnout zmíněný videozáznam, na kterém Jay Cutler absolvoval fotografování pod taktovkou Pera Bernala. Pořízené fotografie jsou pak v tištěné podobě dostupné všem, kdo si zakoupí aktuální vydání časopisu Muscular Development. Současně si připomeňme, že v sobotu 3. srpna oslavil Jay Cutler čtyřicáté narozeniny.

Jay Cutler – fotografování deset týdnů před Mr. Olympia 2013