Krátké zprávy » Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2013 - startovní listiny

19.04.2013 | Mistrovství Moravy a Slezska mužů a žen 2013 - startovní listiny  »

Kulturistika muži do 67,5 kg

  • David Fremml (Gym Blue Sun Brno)
  • Martin Loubal (Remi Sport Prostějov)
  • Filip Schuster (Remi Sport Prostějov)
  • Rostislav Švan (Fitnesstudio Jumi Bolatice o.s.)
  • Lukáš Tobola (FC KARO Slavia Havířov)

Kulturistika muži do 75 kg

  • Peter Hanák (Fitpeople Jihlava)
  • Petr Havlík (TJ Slovan Moravská Třebová)
  • Josef Hrubý (ASK Blansko)
  • Michal Němeček (TJ Tesla Brno)
  • Martin Rašner (TJ Slovan Moravská Třebová)
  • Miloš Růžička (SK Morava Kroměříž)
  • Jakub Vrábel (SK PEPA Centrum Opava)

Kulturistika muži do 82,5 kg

  • Lukáš Bečička (TJ Valašské Meziříčí)
  • Miroslav Hanák (MD-Posilovna Brno)
  • Tomáš Hasoň (Big1One Fitness Brno)
  • František Huf (Welness 2000 Vyškov)
  • Vilém Kotásek (Power - Gym Krnov)
  • Aleš Mann (TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
  • Miroslav Trnečka (Metal Gym Mor. Třebová)

Kulturistika muži do 90 kg

  • Rostislav Čech (TJ Spartak Třebíč)
  • Jiří Fibingr (?)
  • Vít Kotas (Profistudio Jablonický)
  • Josef Smetana (Fitness Bobo)
  • Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
  • Petr Širc (InCore Fitness )

Kulturistika muži nad 90 kg

  • Jan Juřička (TJ Moravan Lednice)
  • Jonáš Kollárik (TJ TŽ Třinec)
  • Martin Polák (SK Quatro Fitness Ostrava)

Klasická kulturistika do 180 cm

  • Jiří Babka (Extrifit Club)
  • Zdeněk Bečka (Atomy Sport-club)
  • David Bednář (Remi Sport Prostějov)
  • Filip Dolíška (FC KARO Slavia Havířov)
  • Tomáš Dubaj (Klub kulturistiky Ostrava)
  • Marek Škodák (Fitness Centrum Iva Orlov8)
  • Martin Mífek (Fitness Bobo)
  • Lukáš Mrázek (ASK Blansko)
  • Marcel Nosek (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
  • David Smolek (Extrifit Club)
  • Michael Straka (Atomy Sport-club)

Klasická kulturistika nad 180 cm

  • Tomáš Exner (SK Quatro Fitness Ostrava)
  • David Žilík (Extrifit Club)
  • Petr Zárybnický (Fitcentrum Assen Ostrava)

Bodyfitness ženy do 160 cm

  • Michaela Kopperová (Best Fitness Žďár nad Sázavou)
  • Dominika Krejcarová (Fitness Factory Jihlava)

Bodyfitness ženy do 164 cm

  • Martina Hrubá (ASK Blansko)
  • Žaneta Jursová (?)
  • Simona Mročková (SK Quatro Fitness Ostrava)
  • Kateřina Sovová (Gym Blue Sun Brno)
  • Veronika Anna Tomová (Siwi Fitness)
  • Petra Urbánková (InCore Fitness)

Bodyfitness ženy nad 164 cm

  • Pavlína Kadlčáková (Wolfberry Team Brno)
  • Lucie Koumarová (Fitness Factory Jihlava)
  • Monika Musilová (TJ Tesla Brno)
  • Monika Rektoříková (MD-Posilovna Brno)
  • Dita Šmídová (Fitness Factory Jihlava)
  • Iva Szabová (Fitness Factory Jihlava)
  • Denisa Šťastná (Fitpeople Jihlava)
  • Bára Zavrtálková (T-Gym Uherské Hradiště)

Bikiny ženy

  • Miloslava Balková (FC KARO Slavia Havířov)
  • Daniela Bečková (Atomy Sport-club)
  • Dana Dvořáková (Fitness Factory Jihlava)
  • Jaroslava Julínková (Spinning & Fitness Brno)
  • Kateřina Kubičková (FC KARO Slavia Havířov)
  • Marie Mikšová (Extreme Fitness Kroměříž)
  • Hana Pocarová (Fitpeople Jihlava)
  • Jana Slívová (Bodyland Ostrava)
  • Maria Pomerantseva (Extreme Fitness Kroměříž)
  • Eva Simkovičová (Fitness Factory Jihlava)