Krátké zprávy » Mistrovství Čech mužů a žen 2013 - startovní listiny

19.04.2013 | Mistrovství Čech mužů a žen 2013 - startovní listiny  »

Kulturistika muži do 67,5 kg

  • Jan Bílý (SKK Hrádek nad Nisou)
  • Michal Sicha (OK Zbýšov)
  • Lukáš Toman (City Fitness Centrum Hořice)
  • Luboš Toman (City Fitness Centrum Hořice)

Kulturistika muži do 75 kg

  • Luboš Chmelenský (Fitness Hard Core Praha)
  • Petr Fric (SKP Hvězda Karlovy Vary)
  • Miroslav Maťátko (Tom´s Gym - Boletice nad Labem)
  • Petr Svačina (Fitcentrum Mládek)
  • Michal Šáda (T&M Olympia Fitness Praha)

Kulturistika muži do 82,5 kg

  • Milan Bodlák (FC Aura Plzeň)
  • Patrik Horský (PeVan Gym Team Sedlčany)
  • David Plachý (Fitness při CVČ Most)
  • Aleš Zelinka (Fit klub Ludvík)
  • Jiří Zolota (Favoritfitnessclub Rokycany)

Kulturistika muži do 90 kg

  • Stanislav Balvín (Března Fitness Club Česká Lípa)
  • David Červenka (Extrifit Club)
  • Vladimír Holub (Fitness club Jařest)
  • Michal Klečka (FC Aura Plzeň)
  • Ladislav Landkamer (SC KAZE Telč)
  • Michal Sedláček (Lokomotiva Beroun)
  • Luboš Tengler (Fitness Hard Core Praha)
  • Michal Trykar (FC Aura Plzeň)

Kulturistika muži nad 90 kg

  • Petr Baňař (M-klub Roudnice nad Labem)
  • Zdeněk Flachs (Fitness U Pešků Liberec)
  • Lukáš Hnátko (Posilovna SA Jičín)
  • Jan Kittner (Extrifit Club)
  • Radek Neumann (T&M Olympia Fitness Praha)

Klasická kulturistika do 180 cm

  • Pavol Csorba (Sportcentrum Cheb)
  • Michal Křivánek (Akademie Ronnie.cz)
  • Pavel Svinka (Muscle Factory Březnice)
  • Bohumil Štěpánek (Fit centrum D & K Červený Kostelec)

Klasická kulturistika nad 180 cm

  • Jiří Heřman (Fitnesscentrum Pouzar Č. Budějovice)
  • Peter Lissnik (Hammer Strength Fitness)
  • Radek Maršálek (Fitnesscentrum Dobříš)
  • Ladislav Nový (Profi Fitness Eva)
  • Filip Pospíšil (Extrifit Club)
  • Petr Richtár (Golem´s Gym)
  • Michal Rychlý (Body Fit Club Hradec Králové)

Bodyfitness ženy do 160 cm

  • Renata Křemenáková (Fitness Meteor Třemošná)
  • Markéta Seifertová (Family Fitness Olgy Šípkové)
  • Veronika Zubačová (Hard Core Gym Františkovy Lázně)

Bodyfitness ženy do 164 cm

  • Jaroslava Brzáková (Cardiofitness spol. s r. o. Praha)
  • Luďka Burdová (Deltafitness Praha)
  • Ria Hrušovská (PeVan Gym Team Sedlčany)
  • Lucie Jakešová (Fitness při CVČ Most)
  • Lucie Kačírková (T&M Olympia Fitness Praha)
  • Milena Koudelková (Fitnesscentrum Dobříš)
  • Irena Wildmannová (Akademie Ronnie.cz)

Bodyfitness ženy nad 164 cm

  • Ivana Bajnoková (Sportcentrum Delfín)
  • Hana Budilová (Favorit Fitnessclub)
  • Jitka Čtvrtečková (Sport centrum Topas)
  • Gabriela Gabrielová (Sportcentrum Cheb)
  • Jana Hartmanová (Fitness Meteor Třemošná)
  • Ria Hrušovská (PeVan Life Gym Praha)
  • Šárka Hubáčková (Fitness U Pešků Liberec)
  • Kristýna Němcová (Stans Gym Kladno)
  • Marie Pavlíčková (Fitcentrum Mládek)
  • Šárka Pícková (Akademie Ronnie.cz)
  • Veronika Žižková (T&M Olympia Fitness Praha)
  • Miroslava Ratajová (Favorit Fitness Club Rokycany)
  • Jitka Šnajdrová (Fit centrum D & K Červený Kostelec)
  • Michaela Trávníková (TJ Lokomotiva Česká Třebová)
  • Kateřina Tužilová (Profi Fitness Eva)
  • Anna Vaculíková (Atlas Club Hořovice)

Bikiny fitness ženy

  • Michaela Karetová (T&M Olympia Fitness Praha)
  • Monika Kubová (Extrifit Club)
  • Veronika Lasíková (SK PEPA Opava)
  • Denisa Mečiarová (Fitness Star)
  • Miroslava Mikanová (BBC Praha)
  • Monika Mlejnková (Extrifit Club)
  • Michaela Mrázková (M-klub Roudnice)
  • Daniela Nová (Favoritfitnessclub Rokycany)
  • Eva Nutilová (Profi Gym Středokluky)
  • Jana Palečková (TJ Slavoj Tachov)
  • Valerie Peršina (Hammer Strength Praha)
  • Veronika Szalayová (T&M Olympia Praha)
  • Julie Wohaková (Hit Fitness Flora)