Krátké zprávy » Arnold Classic 2013 – živé vysílání na internetu

25.02.2013 | Arnold Classic 2013 – živé vysílání na internetu  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com


Prestižní internetový portál www.bodybuilding.com ani letos nezklame svoje fanoušky a nabídne jim živé vysílání z neméně věhlasné Arnold Classic. Jak už je dobrým zvykem, chybět nebudou kromě nejnapínavějších finálových soubojů a některých semifinálových vstupů ani rekapitulace, komentáře a rozhovory s hvězdami a lidmi z oboru. Hlavními moderátory večera budou osvědčený Dan Solomon, Bob Cicherillo a Dr. Layne Norton. Komentáře k ženské části se ujme fitness profesionálka Carla Sanchez a Ms. Figure Olympia z roku 2011 Nicole Wilkins.

První živé vstupy by měly být zahájeny v pátek 1. března od 18:50 a na řadu postupně přijdou finálové souboje v ženských kategoriích Ms. International, Fitness International a Figure International.

V sobotu 2. března nás od 14:00 čeká semifinálová část Arnold Classic a Bikini Internatiuonal. Obě dvě kategorie se poté představí při finálové části ve večerních hodinách a to ve vysílání, které začne od 18:30. Kromě toho nám začátek vysílání sobotního večera ve speciální části přiblíží také závodníky startující v kategorii Arnold Strongman. Všechny uvedené časy jsou časy platné pro město Columbus, stát Ohio.

Arnold Classic 2013 – živé vysílání

Aktuální čas ve městě Columbus, stát Ohio