Krátké zprávy » Petra Měrtl - video z tréninku zad na serveru rxmuscle.com

05.09.2012 | Petra Měrtl - video z tréninku zad na serveru rxmuscle.com  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: rxmuscle.com


Poté, co česká profesionální závodnice Petra Měrtl přestoupila z kategorie Figure do nové kategorie Women’s Physique, se jí podařilo doposud vybojovat šesté místo na Europa Show of Champions v americkém Orlandu, dále následovala šestnáctá příčka na New York Pro a jedenácté místo na PBW Championships. Momentálně je v plné přípravě na soutěž Valenti Gold Cup, která se bude konat již 8. září v Sarasotě na Floridě.

Petra je na následujícím videu zachycena tři týdny před termínem zmíněné soutěže při tréninku zad, během kterého návštěvníky serveru rxmuscle.com seznamuje mimo jiné s tím, odkud pochází a proč se přestěhovala do Spojených Států. Na závěr si také můžete pohledem vychutnat Petřinu novou oblíbenou aerobní pomůcku, se kterou je, díky dosahované intenzitě, velmi spokojená.

Emailem Petra pro čtenáře internetových stránek Světa kulturistiky dále prozradila, že soutěž Valenti Gold Cup je její poslední letošní soutěží, po které budou následovat dva týdny odpočinku. Pro příští soutěžní sezónu je v jejím plánu nabrat 5-7kg svalové hmoty, což by v kombinaci se  symetrickou postavou mělo přinést další šance na co nejlepší umístění v soutěžích Women’s Physique. Po Valenti Gold Cupu bude Petra rovněž pomáhat Darremu Charlesovi na prosincovou soutěž Master Olympia.

Petra Měrtl – trénink zad 3 týdny před Valenti Gold Cup