Krátké zprávy » NABBA-CZECH - jarní semináře a soutěže na rok 20122

18.01.2012 | NABBA-CZECH - jarní semináře a soutěže na rok 20122  »

Zdroj: nabba-czech.cz


Kulturistika a vše kolem ní v jarní sezóně roku 2012.

Vážení příznivci svalů, vypracovaných figur, tvrdé dřiny a strohých diet, rok 2011 je již za námi a nadchází sezóna roku 2012.

Vrcholem kulturistického jara je zcela jistě Mistrovství světa konající se v irském Dublinu dne 16.6.2012 a právě s ohledem na uvedenou událost jsme naplánovali několik akcí pro všechny milovníky tohoto sportu.

Vedení NABBA-CZECH má zájem, aby každý cvičenec, byť i začátečník, mohl stanout na soutěžním pódiu a předvést své vypracované tělo. Z uvedeného plyne, že účastník není ničím limitován, tedy ani pohlavím nebo věkem, avšak jistá pravidla soutěže bude muset dodržet každý závodník. Jde nám o to, aby každý, kdo má rád svalnatá mužská těla i ladné křivky žen, měl možnost poměřit síly s konkurencí, aby příznivec tohoto sportu našel v řadách závodníků i své známé např. z fitka kam i on sám chodí, a v neposlední řadě, aby se tento sport dále rozvíjel.

NABBA-CZECH v letošní jarní sezóně uspořádá soutěž pro „cvičence z fitnessů a posiloven“ a to na národní úrovni společně s Mezinárodním Mistrovstvím ČR NABBA-CZECH, které se bude konat 2.6.2012.

Další informace se můžete dozvědět na prvním semináři konaném ve 14:00 hodin dne 4.2.2012 v areálu LET´S GO  HOSTKA fitness a wellness, kde získáte nejen cenné informace týkající se soutěže, můžete využít všech služeb (posilovna, sauna, masáže,atd.) a občerstvit se na konaném rautu, ale také budete moci živě klást otázky předním českým kulturistům. Na daném semináři budou účastni i zástupci sponzorů a vy tak získáte objektivní pohled nejen na soutěže, ale i do zákulisí.