Krátké zprávy » ČSNS - podzimní soustředění

08.09.2011 | ČSNS - podzimní soustředění  »

Zdroj: natural-sport.cz

 


 

Přinášíme Vám dlouho očekávané informace, týkající se podzimního předsoutěžního soustředění naturálů, které proběhne ve dnech 23.-25.9. 2011 v krásném Fitness centru LET´S GO HOŠTKA. Obec Hoštka se nachází v blízkosti Štětí či Roudnice n/Labem, tedy necelých 60 km severně od Prahy.

Toto fitness centrum nám nabízí jedinečnou kombinaci všeho potřebného pro naše soustředění – výborně vybavenou posilovnu, několik možností skupinové aerobní činnosti, velmi dobré (a přitom díky místním pořadatelům levné) ubytování a stravování, to vše přímo v areálu centra !!! Po doposud bezkonkurenčním jarním soustředění v Praze se posouváme opět o kus dopředu. V průběhu soustředění se budeme jako vždy kromě samotného tréninku velmi intenzivně věnovat i informování sportovců o průběhu přípravy na soutěž, veškerých novinkách v oblasti naturální kulturistiky, antidopingu, výživy atd.

Vše potřebné najdete na přiloženém letáku, v případě zájmu o přihlášku či další informace nás prosím kontaktujte prostřednitcvím e-mailu info@natural-sport.cz

Velmi rádi uvítáme nejen zájemce z řad členů ČSNS, ale samozřejmě i z naší partnerské slovenské organizace SANK či ostatní příznivce naturální kulturistiky a fitness.

Na všechny se těší tým pořadatelů – Tomáš Procházka (ČSNS), Jindra Šípková (LETŚ GO Hoštka) a Jan Caha (AKTIN TEAM + reprezentační poradce ČSNS).