Krátké zprávy » Martin Rezek otevřel posilovnu Profi - Gym

15.07.2011 | Martin Rezek otevřel posilovnu Profi - Gym  »

Text: Tomáš Mach


Letos nově otevřená posilovna s názvem Profi - Gym, schovaná v malé vesnici Středokluky (Praha - západ), se nachazí 6 km od pražského letište Ruzyně.

Jedná se hlavně o klasickou posilovnu určenou především pro kulturistiku, což je v dnešní době fitness center zaměřené na aerobní, kondiční cvičení až netradiční.

Ale je to tak. Je to hlavně díky tvůrci fitka, kterému jde především o kulturistiku, jako sport a ne o úspěšné podnikání. Je hezké když je majitel posilovny zároveň aktivním závodníkem. Protožý, kdo jiný může dělat svou práci tak dobře, jako ten, koho to baví. Když jsem si byl poprvé zatrénovat, nemohl jsem uvěřit. Má představa posilovny se starším a nedostatečným vybavenim z čehož jsem měl obavy, se nenaplnila. Veliké překvapení, špičkově vybavená posilovna kvalitou na vyšší úrovni než ve většině okolních měst.

Profi - Gym - co tu na váš čeká?

Příjemné prostředí, na recepci ochotný personál. Prodej sportovního oblečení a doplňků výživy. Z osobních trenérů zde můžete vidět Miloše Salabu, Martina Rezka, Tomáše Macha.

Ze závodníků např. Pavla Fabóka (2. místo na MČR 2011), Kristýnu Tomaschovou.

Fitko je vybaveno kvalitními stroji značky Grun Sport a Hamer. Aerobní zóna na 80 m2 dává možnost každému si vybrat dle svého vkusu (rotopedy, steppery, běhací pásy apod.)

Po vydatném tréninku si múžete dopřát odpočinek v soláriu, nebo finské sauně.
Fitko je zařízené pro všechny věkové kategorie mužů i žen. Zacvičí si zde nejen kulturisté, ale i ti kteří cvičí pro zlepšení své kondice, nebo jen tak pro radost.

Přijďte se k nám sami přesvědčit. Na nové klienty čeká dárek!


Kontakt-http: www.profi-gym.cz
email: profi-gym.cz
tel.: 777 781 723