Krátké zprávy » Amanda Latona si na Olympii 2011 nezasoutěží - přesto se mají diváci na co těšit

07.07.2011 | Amanda Latona si na Olympii 2011 nezasoutěží - přesto se mají diváci na co těšit  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: flexonline.com


Nedávný trénink Amandy Latony, ve kterém demonstruje doporučenou techniku cviků při procvičování ostře sledované ženské partie, nebude možná muset být pro samotnou aktérku s blížící se Olympií přehnaně tvrdý. A stejně tak zřejmě nebude zapotřebí ani stoprocentního nasazení při dodržování náročné předsoutěžní diety.

Proč si tedy Amanda letos v kategorii Bikini na Olympii nezasoutěží? Důvod je jednoduchý. Díky sponzorovi, kterým je společnost Weider Publications, bude tentokrát na Olympii sice rovněž vystupovat, ale jejím úkolem bude plnit roli spoluhosta. Diváci by ji tak měli mít možnost spatřit nejen při několika pódiových akcích, ale i v rámci přenosu pro internetový server bodybuilding.com, který by měl opět, jako se tomu již stalo tradicí, přinášet živá vysílání z probíhajících soutěžních klání.

Amanda by na letošní Olympii (loni skončila pátá) jistě ráda bojovala o co nejlepší umístění, avšak podle vlastního vyjádření byla touto nabídkou tak ohromená, že ji nedokázala odmítnout a přivítala ji s nadšením. Fanoušci tedy tentokrát tuto sexy krásku v Las Vegas uvidí v nové podobě, soupeřky se naopak mohou těšit na to, že cestu k lepšímu umístění budou mít o něco snadnější.