Krátké zprávy » Na lechtivé téma – Chelsea Charms, majitelka obřího poprsí, při tréninku v posilovně - video

17.05.2011 | Na lechtivé téma – Chelsea Charms, majitelka obřího poprsí, při tréninku v posilovně - video  »

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: super.cz, wikipedia.org


Nedejte se zmást, jste opravdu správně na internetových stránkách Světa kulturistiky. Na připojeném videu navíc neuvidíte nic víc, než co byste mohli vidět, pokud byste se vydali do na trénink do posilovny v americkém městě Minneapolis.

Zde žije Chelsea Charms, majitelka jednoho z největších poprsí na světě, která svoji tělesnou schránku vylepšuje v místním fit centru. Takových žen jsou na světě spousty, ale ten pravý důvod, který ji na první pohled odlišuje od ostatních, je její obří poprsí. To bylo vylepšeno polypropylenovými implantáty, tedy metodou, která je ve Spojených státech zakázaná od roku 2001 (zákaz se vztahuje i na Evropskou unii).

O poslední rozruch se tato pětatřicátnice postarala při nedávném interview na televizní stanici ITV a není se co divit. Je totiž úplně jedno, zda se vám líbí malá či velká prsa, protože tahle rarita je prostě něčím, nad čím snad každý jen nevěřícně zakroutí hlavou.

Fotografie ze zmíněného televizního vystoupení najdete zde, níže se pak můžete podívat na netradiční „tréninkové“ video přímo z posilovny.