Položek: 0

Celková cena: 0,-Kč

E-shop » Časopis FITNESS

Časopis FITNESS 01/16

 
Časopis FITNESS 01/16

Výrobce


Popis výrobku

TRÉNINK

ZACVIČTE SI V LEDNU
Očekáváte, že na vás příchod nového roku bude klást nemalé časové nároky? Pak se právě teď můžete těšit na dva intenzivní cvičební programy složené převážně ze základních cviků, díky nimž zapojíte svaly celého těla a během co nejkratší doby spálíte co nejvíce kalorií.
ÚČINNÝ A ZÁBAVNÝ TRÉNINK
Jestli vás v lednu čeká nápor v práci a o delším tréninku ve fitku si můžete nechat jenom zdát. Zkuste po vzoru atletky Koyi Webb spojit základní posilovací cviky do kruhového tréninku. Stačí vám pět cviků po dvacet opakováních, které podle svých časových možností zvládnete ve dvou až třech cyklech.
NEPATRNÉ ZMĚNY, VIDITELNÉ VÝSLEDKY 
Ať už chcete více síly, pevnější svaly, lepší vytrvalost nebo méně tuků, máme pro vás jednoduchý a účinný způsob, jak pomocí následujících čtyř technik dosáhnout požadovaného výsledku.

VÝŽIVA

ZIMNÍ POCHUTNÁNÍ  
Zdravá strava nemusí být vůbec nudná! Vyzkoušejte recepty z kuchařky s lákavým názvem Honestly Healthy for Life. Na tak skvělá a lákavá jídla jste už dlouho čekaly. Tím spíš, že jsou naprosto v souladu s ideální figurou.
JE TO VŮBEC PŘÍRODNÍ? 
V nedávných měsících někteří z potravinářských gigantů uvedli, že plánují ze svých výrobků odstranit nežádoucí a často potencionálně nebezpečné přísady. To je jistě dobrá zpráva, ale nenechte se zmást. Když se vynechají ingredience, jejichž název často ani neumíme vyslovit, ještě to neznamená, že bude konkrétní produkt zdravý.
PŘEKVAPIVĚ JEDNODUCHÉ VAŘENÍ
Teď, když už za sebou máte vánoční svátky, si dost možná vy i vaše rodina rády vychutnáte lehké, zdravé jídlo. Následující pokrm v italském stylu navíc připravíte překvapivě rychle.
FITNESS MODELS
I v letošním roce se můžete přihásit do populární soutěže Fitness Models. Devátý ročník startuje právě teď.
POSTAVA SNŮ
Časopis Svět kulturistiky se letos vrací k oblíbené soutěži Postava snů. Přihlášku najdete i na stránkách Fitnessu. Neváhejte a využijte možnosti podpořit svou tréninkovou motivaci.

MOTIVACE

MICHAELA FLOROVÁ – 4. MÍSTO FITNESS MODELS 2015
„Pohybem se člověk uvolní, vypne od všeho a ten pocit, že pro sebe něco dělá, je úžasný,“ říká sympatická finalistka loňského ročníku oblíbené čtenářské soutěže.

ZDRAVÍ

VELKÁ SÍLA SKRYTÁ V MALÝCH DETAILECH 
Kdy jindy se zamýšlet nad zlepšením kondice, vyladěním jídelníčku a upevněním zdraví než s příchodem nového roku. Vybrali jsme pro vás tucet těch nejjednodušších způsobů, jak lépe jíst, efektivněji cvičit a skvěle se cítit.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

FITNESS PORADNA
Na vaše dotazy odpovídá Katka Götzová.
NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE
Odpovědi na často se opakující otázky z výživy a suplementace.
FYTOTERAPEUTICKÁ PORADNA
Tentokrát oblíbená rubrika s názvem Ostrý start s chilli.
PORADNA S LEOU VRŠECKOU
Nechte si poradit od zkušené závodnice L. Vršecké.
RADÍ VÁM PLASTICKÝ CHIRURG
Poradenská rubrika v oblasti plastické a estetické chirurgie.

V KAŽDÉM ČÍSLE NAJDETE

NAPSALY JSTE NÁM
NOVINKY V POHYBU
CO NOVÉHO VE VÝŽIVĚ
NA ZDRAVÍ
NENECHTE SI UJÍT
RECEPT PRO VÁS
SVĚT KOKTEJLŮ
TĚLO & MYSL
TUKY V OHROŽENÍ
JAK PROŽÍT TĚHOTENSTVÍ

 
Balení
Název
Obvyklá cena
Cena eshop
Počet
 
-
Časopis FITNESS 01/16
75 Kč
75 Kč
 ks
Přidej na LinkujPřidej na Vybrali.smePřidej na Jagg