Položek: 0

Celková cena: 0,-Kč

E-shop » Časopis FITNESS

Časopis FITNESS 10/15

 
Časopis FITNESS 10/15

Výrobce


Popis výrobku

TRÉNINK

ZAŽIJTE POCIT SÍLY
Od gymnastiky přes soutěž American Gladiators až k pořadu The Biggest Loser, Jen Widerstrom toho zvládla hodně. A nyní vám přináší skvělý tvarovací trénink, který sestavila exkluzivně pro čtenářky našeho časopisu, využila v něm zcela nové a netradiční techniky.
ZPEVNĚTE SVŮJ ZADEČEK
Která žena by nechtěla mít perfektní zadek – pevný, dobře tvarovaný, skvělý v džínách i v krátké sukni? Ne každý má takový genetický dar jako třeba Beyoncé. My, běžně smrtelnice, musíme o dokonalé pozadí tvrdě bojovat a svádět nelítostné bitvy o každý centimetr pevné svalové tkáně.
VYZRAJTE NA SVŮJ TRÉNINK
Někdy stačí jen poupravit pár detailů a tréninkové výsledky se opět dostaví. Překážky na vaší cestě k úspěchu nejsou nikdy nezdolatelné.

VÝŽIVA

KOŘENY SÍLY 
Už vás obvyklý dietní jídelníček nudí? S příchodem podzimu ho můžete skvěle obohatit o výživnou a chuťově zajímavou kořenovou zeleninu. Těšte se na zajímavé a neobvyklé recepty.
POCHUTNEJTE SI BEZ VAŘENÍ
Po tak náročném a horkém létě, jaké nás potkalo letos, jistě nikdo nespěchá k rozehřáté troubě. Ačkoliv rtuť teploměru úspěšně klesla už před pár týdny, jistě uvítáte pár tipů na jídla, kvůli kterým nebudete muset postávat u plotny. Dejte se s námi cestou zdravých, chutných pokrmů, které nemusíte vařit.

MOTIVACE

ROZHOVOR – FINALISTKA FITNESS MODELS
Co o sobe prozradila Michala Halvová - druhá na letošní soutěži Fitness Models?

ZDRAVÍ

CHRAŇTE SVOU PÁTEŘ
Ačkoliv budete mít díky pravidelnému tréninku špičkovou fyzičku, současně se tím můžete vystavovat zvýšenému riziku zranění, jestliže cviky neprovádíte správně. Nyní na vás čeká několik typů, jak ochránit páteř a vyhnout se bolesti, jak během cvičení, tak v každodenním životě.
OSLAĎTE SI ŽIVOT
Dejte přednost aktivnímu životnímu stylu a vzdejte se nezdravých jídel – vyberte si ze sedmi přírodních sladidel. Med, javorový sirup, stévie, datlový cukr, melasa,– je jích mnoho! V oddělení přírodních sladidel na vás dnes čeká nepřeberné množství výrobků, není divu, že často netušíte, jaký zvolit.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

FITNESS PORADNA
Na vaše dotazy odpovídá Katka Götzová.
NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE
Odpovědi na často se opakující otázky z výživy a suplementace.
FYTOTERAPEUTICKÁ PORADNA
Tentokrát oblíbená rubrika s názvem Pivní wellness
PORADNA S LEOU VRŠECKOU
Nechte si poradit od zkušené závodnice L. Vršecké.
RADÍ VÁM PLASTICKÝ CHIRURG
Poradenská rubrika v oblasti plastické a estetické chirurgie.

V KAŽDÉM ČÍSLE NAJDETE

NAPSALY JSTE NÁM
NOVINKY V POHYBU
CO NOVÉHO VE VÝŽIVĚ
NA ZDRAVÍ
NENECHTE SI UJÍT
RECEPT PRO VÁS
SVĚT KOKTEJLŮ
TĚLO & MYSL
TUKY V OHROŽENÍ

 
Balení
Název
Obvyklá cena
Cena eshop
Počet
 
-
Časopis FITNESS 10/15
75 Kč
75 Kč
 ks
Přidej na LinkujPřidej na Vybrali.smePřidej na Jagg