Položek: 0

Celková cena: 0,-Kč

E-shop » Časopis FITNESS

Časopis FITNESS 06/15

 
Časopis FITNESS 06/15

Výrobce


Popis výrobku

TRÉNINK

OSVOBOĎTE SVÉHO VNITŘNÍHO BOJOVNÍKA
Fitnessová modelka Alicia Marie se s vámi podělí o trénink zaměřený na problémové partie - hýždě, břicho a nohy. Budete překvapené, jak málo cviků stačí k tomu, abyste tyhle svalové skupiny efektivně zapojily.
CELÉ TĚLO V POHYBU
aneb 20 minutový trénink s medicinbalem.
Chyťte ho, hoďte ho, odložte či posuňte - bez ohledu na to, o jaký pohyb se jedná, cvičební s medicinbalem patří k nejvšestrannějším, tahle cvičební pomůcka by vám tedy rozhodně v arzenálu chybět neměla.
KOUZLO TRÉNINKU LÝTEK
Když přijde řeč na zaostávající svalové partie, jsou lýtka často na prvním místě. Někteří lidé se narodí s dispozicí ke krásně tvarovaným lýtkům, ale jiní musí opravdu hodně dřít, aby dosáhli alespoň uspokojivých výsledků. Naštěstí máte dnes šanci aktivovat tuhle problémovou svalovou partii pomocí speciálního německého objemového tréninku (GVT).
SILNÁ ČTYŘKA
Tenhle jednoduchý a snadno zapamatovatelný cvičební plán se skvěle hodí všem, kteří mají málo času, případně se jim nenabízí možnost využít nepřeberné množství strojů. Pomocí kruhového tréninku s jednoručkami zapojíte celé tělo v pouhých čtyřech cvicích.

VÝŽIVA

KUŘECÍ ZÁVITKY
Kuřecí závitky mohou mít i zdravou a přitom velice chutnou podobu. Představují současně vítanou změnu vašeho jídelníčku, tím spíš, pokud k jejich přípravě použijete výživné a delikátní ingredience.
PRŮVODCE NEDĚLNÍM VAŘENÍM
Jestli si myslíte, že jíst zdravě je náročné, dejte nám šanci tenhle váš názor změnit. Poradíme vám, jak změnit pět hlavních ingrediencí na 23 různých pokrmů! Stačí si v neděli vyčlenit trochu času na vaření a během týdne máte zdravou stravu zajištěnou.

MOTIVACE

ROZHOVOR - LEA VRŠECKÁ
Otevřená zpověď bývalé bodyfitnessové závodnice vám umožní nahlédnout pod pokličku vrcholového sportu s jeho klady i zápory.
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE FITNESS MODELS
Známe finalistky letošního ročníku oblíbené soutěže.

ZDRAVÍ

STŮJTE NOHAMA NA ZEMI
Ať už v posilovně nebo venku, vaše chodidla toho musí hodně vydržet, což také vysvětluje, proč jsou tak náchylná k zraněním. Pojďme si v připomenout, čím je tahle část vašeho těla nejvíce ohrožena a co dělat, abyste rizika minimalizovaly.

OTÁZKY A ODPOVĚDI

FITNESS PORADNA
Na vaše dotazy odpovídá Katka Götzová.
NA CO SE NEJČASTĚJI PTÁTE
Odpovědi na často se opakující otázky z výživy a suplementace.
FYTOTERAPEUTICKÁ PORADNA
Tentokrát oblíbená rubrika s názvem s názvem Kneipova kúra
PORADNA S LEOU VRŠECKOU
Nechte si poradit od zkušené závodnice L. Vršecké.
RADÍ VÁM PLASTICKÝ CHIRURG
Poradenská rubrika v oblasti plastické a estetické chirurgie.

V KAŽDÉM ČÍSLE NAJDETE

NAPSALY JSTE NÁM
NOVINKY V POHYBU
CO NOVÉHO VE VÝŽIVĚ
NA ZDRAVÍ
NENECHTE SI UJÍT
RECEPT PRO VÁS
SVĚT KOKTEJLŮ
TĚLO & MYSL
TUKY V OHROŽENÍ

 
Balení
Název
Obvyklá cena
Cena eshop
Počet
 
-
Časopis FITNESS 06/15
75 Kč
75 Kč
 ks
Přidej na LinkujPřidej na Vybrali.smePřidej na Jagg