AST Sport Science - novinka v našem e-Shopu!

AST Sport Science - novinka v našem e-Shopu!

AST Sports Science - je velmi významný Americký výrobce sportovní výživy. Na trhu se suplementy pohybují přes 10 let a za tu dobu si vydobyli velmi silnou pozici mezi konkurenty.

Ostatní | 06.10.2011 | Michal Rudzinskyj

Zásluhu na tom má zejména kvalitní zpracování a zacílení na konkrétní úkol výrobku. Výrobky jsou určeny zejména těm sportovcům, kteří hledají zaručenou kvalitu a vědecký přístup k problematice a přitom nechtějí platit nesmyslné sumy.

AST Sports Science si zasluhuje Vaši pozornost. V sortimentu naleznete jen samé kvalitní výrobky, které Vám pomohou při splňování Vašich sportovních cílů. Mezi hlavní devizy AST patří dobrá politika cen, proto Vám partneři za mořem nabízí ceny, za které možná nakoupíte i jiné výrobky, ale kvalitou se těm našim ani nepřiblíží."

AST Sports Science je firmou pro skutečné profesionální sportovce, jim je přizpůsoben veškerý sortiment výrobků. Vždy přichází s novými inovacemi a novými postupy ve sportovní výživě. Např. klasický izolát syrovátky uvedl AST již v roce 1992 jako první na světě! Na začátku vývoje stojí problém nějakého sportovce a na konci je dokonalý prostředek řešící daný problém. Např. Beta-X - je zcela zásadní pro atlety všeho druhu. Sprintery, koulaře i desetibojaře. Posléze si tento produkt vydobil nezastupitelné místo u Amerických fotbalistů a boxerů.

AST nejde cestou masových produktů, je to specializovaná firma pro ty, co sportují a chtějí záruku kvality a "legálnosti". Díky těmto kvalitám ale můžeme zapomenout na to, že lze takovéto doplňky pořídit za cenu nejlevnějších preparátů na trhu, nejsou to částky závratné, ale nejsou ani nízké.


Níže najdete seznam výrobků této značky, které lze zakoupit v našem internetovém obchodě.

BCAA Pure 4500
Beta-X
CLA 1000
DGC
Dymetadrine Xtreme
GL3 750
Muscle XGF
VP2 Whey Protein Isolate
Creatine Monohydrate
Myo - D
   

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk