Vánoční akce na vybrané zboží+dárky navíc!

Vánoční akce na vybrané zboží+dárky navíc!

Využijte slev na vybrané zboží, které jsme pro vás připravili. Tato akce končí 7.12.2012

Ostatní | 04.12.2012 | Michal Rudzinskyj
 


Createston Professional (2,7 kg)

Createston kombinuje účinky dosavadních suplementů kreatinu pro výstavbu svaloviny, resp. zvyšování síly s dostatečným zabudováváním aminokyselin a peptidů přítomných v produktu. Současně podporuje odbourávání tuků. Výsledkem tohoto trojnásobného účinku je dramatický nárůst "čisté tělesné váhy" a zvýšení rychlosti a síly o cca 30 %, co se předtím dalo dosáhnout jen extrémně drahými (a zakázanými) doplňky "normálního" kreatinu, aminokyselin, bílkovinových doplňků, prohormonů, steroidů, spalovačů tuků.

Původní cena: 2581 Kč
AKČNÍ CENA: 2297 Kč

  • + publikace Zázrak zvaný posilovna zdarma
  • poštovné neplatíte

KOUPÍTE ZDE


Plutonium (1000 g)

Původně bylo PLUTONIUM vyvinuto jen pro ruský trh, aby konkuroval podobným americkým suplementům.

PLUTONIUM má však vzhledem na přítomnost 100 účinných látek takový neskutečný vysokoexplozívní účinek, že ho s radostí doporučili i pro evropský trh.

Původně mělo PLUTONIUM obsahovat vše to, čím se vyznačují běžné americké pre-workout suplementy. Po nespočetných testech s „hardcore“ sportovci, po zkušebných „prototypech“ vzniklo revoluční a mimořádně efektívní složení, které každý hledá - PLUTONIUM.

Běžná cena: 1590 Kč
AKČNÍ CENA: 1390 Kč

KOUPÍTE ZDE


Amino Acid 3600 (600 tb.)

Obsahuje všechny esenciální aminokyseliny (tělo jenedokáže vytvořit) a zbytek tvoří neesenciální aminokyseliny. Aminokyseliny jsou nezbytné pro tvorbu tělesných proteinů a peptidů a zajišťují strukturu a funkcitkání, včetně enzymů, podpůrných struktur buněk a tkání. Aminokyseliny jsou základem pro tvorbu jiných aminokyselin, různých přenašečů hormonů i dalších aktivních látek v těle.

Mají za úkol navodit pozitivní dusíkovou bilanci-anabolický stav a omezují významně katabolismus při nadměrné zátěži. V této kombinaci ochraňují svalovou hmotu (snížení rozkladu svalových bílkovin), zlepšují regenerační a reparační schopnosti organismu. Aminokyseliny podporují funkci vitaminů a minerálů. Náš výrobek podporuje nárůst svalové hmoty a tím i zvýšení výkonnosti sportovce a celkové regenerace.

Běžná cena: 1360 Kč
AKČNÍ CENA: 1088 Kč


KOUPÍTE ZDE

 

 


 
 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk