Energia Long Effect ZDARMA

Energia Long Effect ZDARMA

Ke každé objednávce nad 500 Kč dostanete 12 ampulí Energia Long Effect zcela zdarma.

Suplementace | 22.04.2010 | Michal Rudzinskyj

Představujeme novou moderní generaci energetických stimulantů, pro všechny druhy sportu, řidiče, pro fyzickou i psychickou zátěž.

ENERGIA LONG EFFECT je nový energetický stimulant, který povzbudí organizmus po stránce psychické i fyzické. Kromě energetických stimulantů obsahuje i další prospěšné složky pro detoxikaci organismu.

Účinné složky stimulantu ENERGIA LONG EFFECT:  

Extrakt green tea – extrakt ze zeleného čaje se čínské medicíně používá všeobecně ke zlepšení tělesné i duševní pohody. Tento green tea extrakt je bohatý na bioflavonoidy a jedno z jeho největších využití je v boji proti volným radikálům v našem těle. Extrakt ze zeleného čaje obsahuje velké množství polyfenolů (bioflavonoid) a je rovněž dobrým zdrojem antioxidantu EGCG. Extraktu ze zeleného čaje chrání proti zažívacím a dýchacím infekcím, zabraňuje působení karcinogenů, které vyvolávají rakovinu, je antibakteriální a také pomáhá snižovat hladinu cholesterolu. Extrakt ze zeleného čaje je též běžnou složkou v mnoha spalovačích tuků - pomáhá s termogenezí a metabolismem tuků. 

KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE NAD 500 KČ DOSTANETE 12 AMPULÍ ENERGIA LONG EFFECT V HODNOTĚ 468 KČ ZCELA ZDARMA!!!

AKCE KONČÍ 30.4.2010

 Glukuronolacton je významný pro detoxifikaci organismu.

Arginin alfaketoglutarát se v těle proměňuje na oxid dusnatý a zajišťuje náhlý přísun energie, výbušnost, mírné roztažení cév a tím umožňuje lepší dodávání živi včetně glykogenu do svalu. Arginin je aminokyselina podporující imunitní systém, zvyšuje tvorbu kolagenu a podílí se na zvýšení hmotnosti příčně pruhované svaloviny a na snížení tělesného tuku.

Taurin je velmi důležitý pro správné využití sodíku, draslíku, vápníku i hořčíku. Do přípravků sportovní výživy je taurin přidáván pro zlepšení svalové i duševní výkonnosti.

L-tyrosin stimuluje a upravuje aktivitu mozku - potlačení stresových, depresivních a úzkostných stavů, zlepšení nálady, zvyšuje čilost a vitalitu, podporuje tvorbu a aktivaci endorfinů. Zvýšuje motivaci a stimulaci pro fyzický výkon, má antikatabolický účinek.

Guarana působí pozitivně na nervový a svalový systém a předchází únavě. Stimuluje mozkové funkce a podporuje mozkovou činnost.

  • Dávkování ENERGIA LONG EFFECT:

Pro povzbuzení 1-2x denně, sportovci cca 20 min před výkonem.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk