Centopani a Raymond – trénink zad 5,5 týdne před Arnold Classic

Centopani a Raymond – trénink zad 5,5 týdne před Arnold Classic

Trénink | 30.01.2014 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com


Do společného tréninku zad se zhruba pět týdnů před soutěží Arnold Classic pustil Evan Centopani a Jose Raymond. Kamera zachytila oba protagonisty v posilovně Greater Boston Gym při tréninku, který se skládal nejen z relativně lehčích a izolovaných cviků, ale například i z komplexně působících mrtvých tahů. Jak Evan tak Jose si podobné videozáznamy pochvalují, protože díky nim dokážou v tréninku více zabrat a trénink jako takový celkově urychlit.

Evan Centopani, startující v kategorii open, se po třináctém místě na loňské Olympii dokázal udržet ve formě a ostřejší dietu rozjel teprve před 6 týdny. Začínal s hmotností kolem 127 kg a momentálně váží zhruba 123 kg. Je tak zřejmé, že zatím ztratil jen velmi málo ze svojí hmotnosti, s čímž je on osobně velmi spokojený. Jeho myšlenky se tentokrát netočí jen kolem přípravy, ale i ohledně ostatních záležitostí vztahujících se k obchodním aktivitám. Evan si tento přístup pochvaluje, protože po příchodu do posilovny má vždy daleko větší chuť do tréninku. Protikladem tohoto přístupu je ve dvěstědvanáctce startující Jose Raymond, který naopak veškerý čas věnuje výlučně tréninku, dietě a odpočinku. I pro něj však tahle strategie podle vlastních slov vychází – cítí se skvěle a zlepšuje se každým týdnem. Jeho cílem je přinést takové umístění, které by bylo záplatou na neuspokojivou příčku v podobě loňského sedmého místa na Phoenix Pro.

Závěrem dodejme, že na videu níže máte nejen možnost shlédnout celý záznam, ale třeba se pouze podívat na formy obou borců jen pár týdnů před velkolepým Arnold Sports Festivalem (sledujte od 8:45).

Evan Centopani a Jose Raymond – společný trénink zad

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk