Eva Simkovičová a její tréninkové video

Vychutnejte si tréninkové video vicemitryně České republiky v bikiny fitness Evy Simkovičové.

Trénink | 30.01.2014 | Michal Rudzinskyj

Než přičichla k činkám, vrcholově se věnovala gymnastice, které byla věrná od svých 5 do 19 let. V roce 2005 získala v tomto sportu titul mistryně České republiky. V roce 2012 jsme ji mohli vidět opět na sportovním pódiu, ale ve zcela odlišném sportu a tím je bikiny fitness. Na kondičních závodech Golem Classic a GP Ostrava v této kategorii získala hned dve zlaté medaile. Zúčastnila se i velkých mezinárodních soutěžích jako je Mistrovství Evropy a světa. I když je věkem ještě juniorka, startovala i mezi ženami na Mistrovství Moravy a Slezska, kde obsadila perfektní 3. místo. Nejlepší výsledek přišel až na Mistrovství České republiky juniorů, odkud si do Jihlavy odvezla stříbrnou medaili. Eva v letošním roce uzavře svou juniorskou etapu, a tak se plně věnuje nejen škole, ale také hlavně přípravě, kterou směřuje na Mistrovství světa.