Tomáš Klíč a Kateřina Kyptová - video rozhovor

Dne 01.02.2014 jsme na otvíračce Fitness Victory v Praze odchytili dva české profesionální závodníky a položili jim několik otázek.

Rozhovory | 07.02.2014 | Michal Rudzinskyj

Jedním z nich byl Tomáš Klíč, který si v loňském roce absolutním vítězstvím na Arnold Classic v kategorii Men´s physique zajistil kartu profesionála. Otázka však byla, kdy ho fanoušci uvidí zase startovat a již tentokrát mezi profíky. Tomáš se sice po celý rok, i když ho provázely zdravotní problémy, stále udržoval ve formě, ale nevěděl, kdy bude startovat. Také řešil partnery, kteří by mu v jeho startu pomohli. Což se také podařilo. Dále již ve slibovaném rozhovoru!

Na akci nesměla chybět ani Kateřina Kyptová, která z ženské kulturistiky přešla do physique žen a jak se zdá, byl to dobrý tah, neboť také získala profi kartu. Na jakých soutěžích ji uvidíme, se dozvíte v následujícím rozhovoru.