Zemřel Dallas McCarver

Zemřel Dallas McCarver

Osobnosti | 22.08.2017 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: getbig.com, rxmuscle.com


Kulturistický svět se vzpamatovává ze zprávy, která jako zdánlivý žert zasáhla snad každého fanouška profesionálního bodybuildingu. Vyjádření řady osobností z kulturistické komunity přitom prozrazují, že ačkoliv nikdo nechce tomuto oznámení uvěřit, opak je drsnou skutečností. V pouhých šestadvaceti letech zemřel jeden z nejlepších závodníků současnosti Dallas McCarver.

Podrobnější detaily k této smutné události jsou ve chvíli psaní příspěvku ještě neznámé, nicméně podle některých informací mělo k události dojít tak, že Dallase McCarvera dusícího se jídlem nalezl vítěz nedávného Titan Medical Tampa Pro Joshua Lenartowicz, který s Dallasem McCarverem v posledním období dvoufázově trénoval a připravoval se v posilovně Flexe Lewise.

Dallas McCarver se již v pouhých jednadvaceti letech stal absolutním vítězem North American Championships a získal tak profesionální kartu. Prvně ji využil v roce 2015, kdy vyhrál na California State Pro, ve stejném roce potom debutoval na Olympii a skončil třináctý. V roce 2016 zvítězil na Wings of Strength Chicago a při svém druhém startu v Las Vegas na Olympii skončil osmý. Letošní rok vypadal více než slibně, když 4. března skončil těsně druhý za Cedricem McMillanem na Arnold Classic 2017. Jinak tomu bylo už o pár dnů později na Arnold Classic Australia, kde tehdy ještě pětadvacetiletý závodník zkolaboval a soutěž nedokončil.

Dallas McCarver byl výraznou osobností železné hry, a to zejména pro svou vstřícnost, laskavost a štědrost. Pověstný byl také houževnatým přístupem k tréninku, kde s oblibou používal těžké váhy. Kromě toho byl, bez ohledu na cokoliv, nesporným kulturistickým talentem, který svůj plný potenciál už nikdy na žádné soutěži nezúročí.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk