Den v životě Evana Centopaniho – lifestylový videodokument

Den v životě Evana Centopaniho – lifestylový videodokument

Osobnosti | 16.09.2014 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: musculardevelopment.com


Vitaminy a další doplňky pro zdraví, pěstování vlastní zeleniny, dietní režim, příprava jídel, nakupování v supermarketu a odchod Mika Matarazza – taková jsou hlavní témata, jichž se dotkne dvaatřicetiletý kulturista na následujícím videozáznamu.

Právě zpráva o úmrtí jednoho z nejznámějších kulturistů devadesátých let přiměla Evana Centopaniho popřemýšlet nad celou věcí v hlubších souvislostech pojících se především s jeho vlastní osobou naplno spjatou s profesionálním kulturistickým životním stylem. „Je to vážně moc smutné,“ říká Evan Centopani k odchodu Mika Matarazza. „A je to děsivé, protože já sám jsem kulturista. Jedna věc, kterou je teď hodně vidět v diskusních fórech, je jakési ospravedlňování v tom smyslu, že tam byla určitá rodinná anamnéza se srdečním onemocněním, nebo že to bylo kvůli něčemu jinému, že to nebylo kvůli steroidům, jenže víte co, buďme k sobě upřímní. Byly steroidy onou příčinou? To sice nevím, ale každý kdo má něco v hlavě a trochu mu to myslí ví, že steroidy celé věci nepřidají.“

Evan Centopani je momentálně v plné objemové přípravě na příští sezónu, do které se rozhodl vstoupit startem na Arnold Classic 2015. Ačkoliv se i letos mohl díky přímé kvalifikaci díky vítězství na PBW Pro Championships 2013 zúčastnit klání Mr. Olympia v Las Vegas, kde loni skončil na třináctém místě, rozhodl se raději zařadit soutěžní pauzu a dopřát si odpočinek.

Den v životě Evana Centopaniho

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk