Novinky u profesionálů – Rhoden, Heath, Cisternino a Wolf

Novinky u profesionálů – Rhoden, Heath, Cisternino a Wolf

Osobnosti | 02.01.2014 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: bodybuilding.com, flexonline.com, musculardevelopment.com, rxmuscle.com


Shawn Rhoden

Aktuálně zahájil přípravu na blížící se soutěž Arnold Classic 2014. Klání, které odstartuje v americkém Columbusu přibližně za deset týdnů, bude tentokrát hostit celou řadu kvalitních borců, jejichž jmenný seznam jsme vám nedávno poodhalili v tomto příspěvku. Shawn se i nadále připravuje pod vedením tréninkového guru Charlese Glasse, k ruce je mu i výživový specialista Chris Aceto. Do již ukončené loňské soutěžní sezóny nastoupil s většími a kvalitně zpracovanými svalovými objemy, díky čemuž dokázal zabodovat dvěma velice slušnými čtvrtými místy, která se odnesl z pódia Olympie a ze soutěže Arnold Classic Europe. Momentální hmotnost tohoto borce se pohybuje kolem 120kg a podle vlastních slov se cítí skvěle a zdravotně v pořádku. Na následujícím videu jej uvidíte při úplně prvním tréninku paží v přípravě na Arnold Classic 2014, který byl nasnímaný v posilovně Gold´s Gym ve Venice v Kalifornii.

Shawn Rhoden – trénink paží 10 týdnů před Arnold Classic 2014Phil Heath

Jeho nejčerstvější komerční aktivity spjaté s bodybuildingem jsou ve znamení spolupráce s firmou Isolator Fitness Inc., která mimo jiné vyrábí skvělé termoizolační tašky určené k uchování a přenášení doma připravených jídel. Výrobek známý pod obchodní značkou Isobag se nyní bude pyšnit speciální řadou s názvem Gifted Athletics, kde figuruje velmi dobře známá přezdívka Phila Heatha „The Gift“. Trojnásobný vítěz Mr. Olympia uvádí, že tuto tašku od zmíněné firmy používá již řadu měsíců a s její funkcí i praktičností je naprosto spokojen. Na následujícím videu se můžete podívat na krátkou prezentaci Phila Heatha přímo z místa, kde se výrobek sloužící k přepravě minimálně třech či šesti jídel vyrábí.

Phil Heath – prezentace výrobku Isobag


Guy Cisternino

Sedmý z 212 Olympia Showdown 2013 Guy Cisternino se před koncem loňského roku sešel v nemocnici s jedním ze svých fanoušků, kterého sužují zdravotní problémy doprovázené nezvyklou ztrátou hmotnosti. Evan Kane se s Guy Cisterninem sešel v březnu 2013 a v rámci reklamní akce společnosti BSN společně diskutovali výživu a další otázky vztahující se k tréninku a posilování. Ačkoliv mladý nadšenec tehdy dokázal nabrat téměř 15kg svalové hmoty a chystal se na svoji první soutěž, je v současné době zpátky na původní váze a lékaři zatím nestanovili jasnou diagnózu, která by zmíněné potíže objasňovala.

Guy Cisternino na návštěvě fanouška v nemocniciDennis Wolf

Je jedním z celé řady kulturistů, kteří se zúčastní letošní soutěže Arnold Classic. Loni na jeho konto doputovala dvě třetí místa ukořistěná na pódiu Olympie a Arnold Classic Europe a je tak nasnadě, že na Arnold Classic 2014 bude patřit k jedněm z největších kandidátů na možného vítěze. Připomeňme si, že v roce 2012 byl od absolutního triumfu udíleného z rukou Arnolda Schwarzeneggera vzdálen jen pověstný krůček a skončil na druhém místě. V roce 2013 pak účast na jedné z nejprestižnějších světových soutěží společně s řadou super kvalitních borců vynechal a možná se tak připravil o reálnou šanci na vítězství. Jak se mu povede letos? To ještě uvidíme, zatím se však můžete podívat na video zachycující jej při fotografování pro multimediální vydavatelství Muscular Development.

Dennis Wolf – fotografování pro Muscular Development

 
 
 

Související články

Novinky u profesionálů - Lewis, Bautista, Wilmore a další
Novinky u profesionálů – Warren, Richardson a Heath
Novinky u profesionálů – Martinez, Feroce, Greene
Novinky u profesionálů – Fankhouser, Wolf a Abiad
Novinky u profesionálů – Cutler, Rhoden a DeVis
Novinky u profesionálů – Heath, Wolf a Butt
Novinky u profesionálů – Williams, Liberatore a Trimble
Novinky u profesionálů – Cutler, Morel a Jackson
Novinky u profesionálů – Martinez, Rhoden, Centopani a další
Novinky u profesionálů – Cutler, Kuclo a Wolf
Novinky u profesionálů – English versus Lewis a Monique Jones
Novinky u profesionálů – Pakulski, Cowan, Butt a další
Novinky u profesionálů – Beyeke a DJ před Europa Dallas, úmrtí Terri Harris a další
Novinky u profesionálů – Greene, Beyeke, Generation Iron a další informace
Novinky u profesionálů – zranění Centopaniho, Greene a další informace
Novinky u profesionálů – Priest v nemocnici, Alves, Heath a další informace
Novinky u profesionálů – Heath, Greene, Reville a další
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk