Novinky u profesionálů – Heath, Greene, Reville a další

Novinky u profesionálů – Heath, Greene, Reville a další

Osobnosti | 31.10.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: facebook.com, muscle-insider.com, musculardevelopment.com, npcnewsonline.com


Phil Heath

V nedávném rozhovoru při příležitosti konání amatérské soutěže Muscle Contest Titan GP na otázku, zda se cítí být nejlepším vítězem Mr. Olympia všech dob, odpověděl: „V této chvíli ne, protože jsem zvítězil pouze třikrát (úsměv). A jsou tu dva lidé, Ronnie Coleman a Lee Haney, kteří Titul dokázali získat osmkrát.“ Taková odpověď je hodná skutečného šampiona. Phil se rovněž zmínil o pozdvižení, které vzbudil Kai Greene těsně před letošními semifinálovými souboji Mr. Olympia, když se na plakáty svých fanoušků podepisoval jako její faktický vítěz. V této souvislosti prohlásil, že je to jeho rozhodnutí, ale on by nikdy nic takového nikdy neudělal. Zmínil také, že největším překvapením z jeho pohledu byl Dennis Wolf, který přišel ve formě, v jaké jej čekal málokdo a v gradujícím sobotním večeru se dokonce přibližoval druhému místu. Pokud se týče soutěže Muscle Contest, pochválil všechny její účastníky, nazval je skutečnými šampiony a neopomněl vyzdvihnout, že všichni z nich dřeli na maximum, aby dokázali co nejlépe uspět.

Kai Greene

V pokračující spolupráci s Georgem Farahem se dvojice nedávno objevila na Aljašce, kde se ve městě Anchorage 26. října konala jedna z mnoha amatérských soutěží s názvem NPC Crystal Cup Championships. Druhý z letošní soutěže Mr. Olympia Kai Greene tak byl k dispozici všem fanouškům na doprovodném Alaska Fitness Expo, kromě toho se pak blýskl i při svém exhibičním vystoupení, které můžete shlédnout na videu níže.

Kai Greene – exhibiční vystoupení z 26. října

Jillian Reville a zdravotní problémy

Aktuálně šestá nejlepší závodnice z letošního jubilejního ročníku Olympia Physique Showdown  Jillian Reville se nedávno objevila na sérii fotografií prezentovaných pod názvem „Contest Shape“, tedy soutěžní forma. Jillian začala se soutěžením v profesionální divizi v roce 2011, celkem se zúčastnila osmi soutěží a letos stála na prknech v záři reflektorů celkem pětkrát, z toho naposledy při Women's Physique na letošní Olympii. Neradostnou zprávou je pak prodělaná cévní mozková příhoda, kterou Jillian Reville utrpěla právě po svém vystoupení v Las Vegas. V současné době by již měla mít za sebou operativní zákrok, který se měl uskutečnit v tomto týdnu. Doufejme, že čtyřiatřicetiletá závodnice se brzy zotaví a prodělaná zdravotní nepříjemnost pro ni nebude znamenat žádná vážnější omezení.

Dexter Jackson

Druhé místo z nedávné EVL´s Prague  Pro nebylo poslední příležitostí, kdy si Dextera Jacksona mohli fanoušci vychutnat naživo v aktuálně nejlepší soutěžní formě. Tentokrát však už bude opět k dispozici především svým zámořským obdivovatelům, kterým se zanedlouho představí na soutěži Tijuana Pro v Mexiku. Ta se bude konat ve dnech 15. – 16. listopadu a měla by být v tomto roce zcela poslední profesionální mužskou soutěží v kategorii open.

Jay Cutler

Ačkoliv comeback na pódium soutěže Mr. Olympia nedopadl zrovna podle jeho očekávání, zůstává čtyřnásobný držitel sošky Sandowa nadále v té nejlepší možné mimosoutěžní kondici. S ní se nedávno prezentoval na exhibičním vystoupení v rámci amatérské soutěže 2013 NPC Mid-Atlantic Classic, tuto sobotu jej pak čeká další show pro fanoušky, kterým se představí v Bostonu ve státě Massachusetts na soutěži NPC New England.

„Všichni se mě pořád ptají, co snídám, když už je soutěžní období pryč,“ píše Jay Cutler ve svém příspěvku na sociální síti. „Každý den je to pořád ta samá snídaně, kterou si dávám po skončení kardia!“

 
 
 

Související články

Novinky u profesionálů - Lewis, Bautista, Wilmore a další
Novinky u profesionálů – Warren, Richardson a Heath
Novinky u profesionálů – Martinez, Feroce, Greene
Novinky u profesionálů – Fankhouser, Wolf a Abiad
Novinky u profesionálů – Cutler, Rhoden a DeVis
Novinky u profesionálů – Heath, Wolf a Butt
Novinky u profesionálů – Williams, Liberatore a Trimble
Novinky u profesionálů – Cutler, Morel a Jackson
Novinky u profesionálů – Martinez, Rhoden, Centopani a další
Novinky u profesionálů – Cutler, Kuclo a Wolf
Novinky u profesionálů – English versus Lewis a Monique Jones
Novinky u profesionálů – Pakulski, Cowan, Butt a další
Novinky u profesionálů – Beyeke a DJ před Europa Dallas, úmrtí Terri Harris a další
Novinky u profesionálů – Greene, Beyeke, Generation Iron a další informace
Novinky u profesionálů – zranění Centopaniho, Greene a další informace
Novinky u profesionálů – Priest v nemocnici, Alves, Heath a další informace
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk