Novinky u profesionálů – Priest v nemocnici, Alves, Heath a další informace

Novinky u profesionálů – Priest v nemocnici, Alves, Heath a další informace

Osobnosti | 13.09.2013 | Michal Rudzinskyj

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: blackstonelabs.co, never2big.com, npcnewsonline.com, rxmuscle.com


Phil Heath

Necelé čtyři týdny před soutěží Mr. Olympia zavítal dvojnásobný držitel sošky Sandowa Phil Heath a tréninkový guru Hany Rambod na jeden z dalších tréninků před neustále se přibližujícím vrcholným kláním. Posoudit tak můžete přibližnou formu, s jakou se hodlá jeden z nejžhavějších adeptů na zisk Titulu Mr. Olympia představit. Už teď lze konstatovat, že rozhodně nepůjde o nic laciného, ale naopak o pořádnou pastvu pro oči v podobě masitých a vysekaných svalových partií. Jenže to vůbec nemusí stačit, protože podobnou podívanou si bezpochyby chystají i další závodníci – zarytě a tvrdě pracující Branch Warren, rok od roku lepší Dennis Wolf, precizní a důsledný Kai Greene či houževnatě se připravující čtyřnásobný vítěz Mr. Olympia Jay Cutler, prahnoucí po zisku páté sošky Sandowa. A to jsme zmínili jen několik jmen. Těšme se tedy na závěrečné zúčtování v Las Vegas.

Phil Heath – trénink 4 týdny před Mr. Olympia

Troy Alves

A teď o nějaký ten kilogram níže do lehčí divize závodníků soutěžících v kategorii do 212 liber. K jedněm z těch, kteří se letos na Olympii Showdown letos představí divákům, se řadí i Troy Alves, který již před časem přesedlal vzhledem k relativně vyššímu věku do pohodovější kategorie z hlediska požadavků na množství svalové hmoty. Ačkoliv je právě na této fotografii zvěčněný v tréninkových teplácích, není se potřeba obávat, že by na klání dorazil nepřipraven. Podle svých slov rozhodně nebude na soutěži disponovat nedostatečným množstvím svalové hmoty či nedotaženým vyrýsováním, což dokazuje i přiložená fotografie.

Lee Priest

Momentálně by se měl podle dostupných informací nacházet na nemocničním pokoji, kde se zotavuje pravděpodobně z žaludeční virózy. Závažnost jeho aktuálního nepříliš dobrého zdravotního stavu by neměla být nijak vysoká a tak je brzká naděje, že se jednačtyřicetiletý závodník opět dostane do pohodové tělesné kondice. Tu bude ostatně potřebovat nejen pro běžný život, ale i pro plánovaný start a zároveň comeback na letošní soutěži Mr. Universe pořádanou federací NABBA, která se bude konat 12. října.

Victor Martinez

Aktuálně uveřejněné zákulisní snímky k mnohokrát avizovanému dokumentárnímu filmu Generation Iron, který se na plátnech amerických kin objeví již 20. září, vám tentokrát nabízejí pohled na Victora Martineze (nedávno jste mohli shlédnout fotografie Branche Warrena). Projít si můžete nejen několik fotografií v galerii, ale na jejím konci si znovu pustit novější oficiální trailer k jednomu z nejočekávanějších filmových počinů přibližující kulturistiku a její životní styl.

Mamdouh Elssbiay

Velký, větší, největší…není příliš snadné najít vhodné slovo charakterizující jednoho z nejmohutnějších kulturistů, kteří letos stanou na pódiu Mr. Olympia. Mamdouh Elssbiay se pod vedením Dennise Jamese neustále zlepšuje a jeho svalové partie nabírají na dalších detailech. Shlédnout aktuální formu egyptského závodníka žijícího v Kuvajtu můžete prostřednictvím této fotogalerie, pořízené 3,5 týdne před kláním v Las Vegas. Sám Dennis James konstatuje, že za získanými objemy tohoto profesionálního kulturisty není žádná speciální strategie, jídlo či trénink, ale jednoduše genetika, která jak víme asi nejlépe z vlastní zkušenosti, hraje tu nejpodstatnější roli.

Gennifer Strobo a Courtney King

Aktuální verzi svojí formy nabízejí na videu níže i dvě závodnice připravující se ve svých kategoriích na Olympia víkend. Obě dvě zvládly společný trénink zad před kláním v Las Vegas v pohodovém duchu, což je částečně dáno i nulovou rivalitou vzhledem k tomu, že Gennifer Strobo zastupuje kategorii Figure, zatímco Courtney King se objeví mezi Bikini závodnicemi. Krátké video nasnímané necelý měsíc před Olympia víkendem najdete níže.

Gennifer Strobo a Courtney King – společný trénink zad

 
 
 

Související články

Novinky u profesionálů - Lewis, Bautista, Wilmore a další
Novinky u profesionálů – Warren, Richardson a Heath
Novinky u profesionálů – Martinez, Feroce, Greene
Novinky u profesionálů – Fankhouser, Wolf a Abiad
Novinky u profesionálů – Cutler, Rhoden a DeVis
Novinky u profesionálů – Heath, Wolf a Butt
Novinky u profesionálů – Williams, Liberatore a Trimble
Novinky u profesionálů – Cutler, Morel a Jackson
Novinky u profesionálů – Martinez, Rhoden, Centopani a další
Novinky u profesionálů – Cutler, Kuclo a Wolf
Novinky u profesionálů – English versus Lewis a Monique Jones
Novinky u profesionálů – Pakulski, Cowan, Butt a další
Novinky u profesionálů – Beyeke a DJ před Europa Dallas, úmrtí Terri Harris a další
Novinky u profesionálů – Greene, Beyeke, Generation Iron a další informace
Novinky u profesionálů – zranění Centopaniho, Greene a další informace
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk