Výsledky New York Pro 2018

Výsledky New York Pro 2018

Jak si vedli tři čeští zástupci?

Soutěže | 22.05.2018 | Michal Rudzinskyj

Devatenáctého května se zaplnily výsledkové listiny jmény soutěžících, kteří ve městě White Plains v americkém státě New York bojovali v celkem šesti kategoriích na klání New York Pro. Tradiční událost je po Olympii a Arnold Classic v Columbuse stále považována za jednu z nejprestižnějších soutěží v rámci profesionální federace IFBB Jima Maniona a dobré umístění na ní je vnímáno jako velmi hodnotné.

Už po semifinálové části bylo v kategorii open jasné, že o první příčku se popere vítěz New York Pro z roku 2015 Juan Morel a Nathan DeAsha. Oba kandidáti na vítěze přitom mohli nabídnout ještě lepší soutěžní formu, než se kterou se prezentovali. Ačkoliv byl souboj podle mnohých poměrně těsný, odnesl si nakonec zlatý kov Nathan DeAsha. Jako třetí skončil Justin Rodriguez, jemuž možná uškodila částečná nevyváženost mezi mohutnou horní částí a relativně slabšími stehny. Čtvrté místo obsadil Josh Wade, na pátém pak s nepříliš dotaženou formou skončil Jonathan Delarosa. Náš Milan Šádek se na soutěži rozhodně neztratil, když v početné konkurenci dokázal obsadit hodnotné sedmé místo. Disponoval dostatkem potřebných objemů, které možná nebyly v porovnání s některými účastníky nejmasivnější, nicméně stále působily okázale, a to zejména s ohledem na soutěžní formu, která jim dala příležitost dostatečně vyniknout.

       
              Nathan DeAsha                                   Juan Morel                                            Justin Rodriguez

 

  

                                                                     Milan Šádek

 


Ve dvěstědvanáctce si první tři příčky rozdělili v sestupném pořadí Shaun Clarida, Zane Watson a Ahmed Elsadany. V podobně nabitém poli jako v předešlé kategorii se pak na devátou příčku probojoval Vojtěch Koritenský. Českou republiku reprezentoval ještě jeden zástupce, a to Ondřej Kmošťák, který v kategorii Men´s Physique dosáhl na velmi pěkné čtvrté místo.

    
                     Vojtěch Koritenský                                                              Ondřej Kmošťák


Kompletní výsledky včetně zbylých kategorií najdete pod tímto odkazem.

Připravil: Karel Šedivý
Použité stránky: IFBBPRO.com, musculardevelopment.com

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk