Mistrovství České republiky - druhý den

Mistrovství České republiky - druhý den

Neděle 22.4.2018 - kategorie žen a physique mužů

Soutěže | 24.04.2018 | Michal Rudzinskyj

Druhý den pokračovala mistrovská soutěž kategoriemi žen a physique mužů.

Absolutními vítězi v kategorii bodyfitness se stala Arleta Krausová, v kategorii bikiny získala absolutní prvenství Olexandra Voronina  a v kategorii physique mužů zvítězil Jan Halasz.

I dnešní den diváci zaplnili výstaviště v Lysé nad Labem a odměnou jim byli výborné výkony všech soutěžících. V přestávce mezi semifinále a finále bylo možné účastnit se semináře Toma Platze, který přímo na cvičebním place předvedl správné provádění jednotlivých cviků na posilování svalstva nohou za velkého zájmu přítomných diváků.

Níže přinášíme fotogalerii jednotlivých soutěžících a vyhlášení výsledků.

 

 

Physique žen

FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE

FOTOGALERIE - FINÁLE

FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

100

Kristýna Vojtíšková

Fitnesscentrum Dobříš

1982

160,0

5

5

10

15

2.

70

Romana Renzová

Gold Team Karviná

1977

168,0

8

7

14

21

3.

90

Dana Temlová

Fitness Factory Jihlava

1977

161,0

8

12

16

28

4.

72

Jitka Vorlová

Fitness Centrum Aura Plzeň

1993

166,0

9

8

20

2

 

Bodyfitness do 164 cm

FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE

FOTOGALERIE - FINÁLE

FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

58

Arleta Krausová

Xfitness Praha

1980

159,5

3

3

6

2.

138

Marcela Veselá

Extrifit Club

1991

157,0

9

6

15

3.

96

Renata Jevická

Března Fitness Club Česká Lípa

1983

154,0

8

9

17

4.

83

Martina Habová

Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň

1974

162,0

15

13

28

5.

88

Tatiana Naddennaia

Fitness Mania Gym Kladno

1984

161,5

13

15

28

6.

126

Karolína Hájková

Profi Fitness Eva Plzeň

1990

161,0

14

16

30

7.

118

Nikola Štaiglová

Fitness Club Fila Litomyšl

1991

152,0

21

-

21


Bodyfitness nad 164 cm

FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE

FOTOGALERIE - FINÁLE

FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

24

Gabriela Linhartová

Yamamoto Czech

1994

166,0

4

3

7

2.

33

Jana Cocherová

Fitness při CVČ Most

1981

167,0

7

6

13

3.

95

Lenka Hlaváčová

SK PEPA centrum Opava

1978

177,0

7

8

15

4.

104

Eliška Smejkalová

BBC Praha

1990

168,5

12

12

24

5.

112

Petra Kuncová

GymFit Krupka

1987

172,0

19

15

34

6.

136

Michaela Svobodová

Extrifit Club

1981

167,5

20

17

37

7.

10

Jitka Šipošová

Oddíl sil. trojboje a kultur. - TJ Turnov

1988

171,0

20

-

20

8.

46

Kateřina Brachtlová

SIWI Fitness Brno

1996

168,0

23

-

23

9.

64

Ida Tvarůžková

Fitness Gym Vrábel

1985

165,5

24

-

24

10.

84

Veronika Olejárová

Kubík fitness Ostrava

1991

170,0

25

-

25

 

Bodyfitness masters


FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE

FOTOGALERIE - FINÁLE

FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

58

Arleta Krausová + absolutní

Xfitness Praha

1980

159,5

4

3

7

2.

33

Jana Cocherová

Fitness při CVČ Most

1981

167,0

8

7

15

3.

95

Lenka Hlaváčová

SK PEPA centrum Opava

1978

177,0

8

8

16

4.

96

Renata Jevická

Března Fitness Club Česká Lípa

1983

154,0

11

11

22

5.

83

Martina Habová

Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň

1974

162,0

16

15

31

6.

136

Michaela Svobodová

Extrifit Club

1981

167,5

16

18

34

7.

122

Andrea Jančíková

Target Team

1975

156,5

21

-

21

8.

3

Radka Dubenecká

Golem´s Gym Kutná Hora

1969

168,5

24

-

24

9.

53

Lucie Janů

Infinity Fitness Český Brod

1976

170,0

29

-

29

10.

117

Petra Gallerachová Fujerová

Joe Fit Děčín

1980

160,0

30

-

30

11.

11

Kamila Přívarová

Fitcentrum Gym Ostrava

1975

159,5

31

-

31

12.

139

Lenka Suchopárová

Xfitness Praha

1977

165,0

36

-

3


Absolutní vítěz Body fitness - Arleta Krausová - FOTOGALERIE


Bikiny fitness do 160 cm


FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE

FOTOGALERIE - FINÁLE

FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

125

Veronika Svobodová

Fitness při CVČ Most

1989

158,0

3

3

6

2.

5

Zuzana Uhlířová

Fitness AVE Přerov

1996

157,0

6

9

15

3.

129

Dita Láblerová

Tom „S“ Gym Děčín

1996

156,5

11

8

19

4.

80

Jana Brašničková

Extrifit Club

1991

156,0

11

11

22

5.

8

Sabina Doležalová

Yamamoto Czech

1997

157,0

17

16

33

6.

54

Adéla Krechlerová

Target Team

1996

155,0

17

17

34

7.

113

Jessica Šimková

Fit Park Ostrava

2001

155,0

20

-

20

8.

69

Helena Jenisová

Extrifit Club

1984

156,5

26

-

26

9.

7

Veronika Kossková

Eagle Fitness

1993

157,0

27

-

27

10.

75

Šárka Poláková

Wolfberry Team

1991

157,0

30

-

30

11.

22

Pavla Knapová

Delta Fitness Praha

1988

158,5

30

-

30

12.

128

Jitka Pokorná

Factory Fitness Bystrc

1978

155,0

32

-

32

 

Bikiny fitness do 165 cm


FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE

FOTOGALERIE - FINÁLE

FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

2

Michaela Líbalová

Bikini Angels Praha

1996

165,0

5

6

11

2.

42

Anna Totska

T&M Olympia Fitness Praha

1999

162,0

10

9

19

3.

12

Tereza Šeráková

Eagle Fitness

1998

162,5

12

9

21

4.

143

Viktoria Babíková

Target Team

2002

164,0

11

11

22

5.

65

Veronika Kožíková

Simply Fitness Ostrava

1989

164,0

13

16

29

6.

71

Kateřina Koláčková

Wolfberry Team

1992

165,0

17

13

30

7.

44

Veronika Wagnerová

Fitness Slunce Tábor

1998

165,0

20

-

20

8.

93

Hana Marková

MD Fitness Lanškroun

1979

162,0

25

-

25

9.

110

Lenka Puflerová

Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň

1991

163,5

27

-

27

10.

63

Zuzana Chomová

Yamamoto Czech

1988

165,0

29

-

29

11.

31

Markéta Pítrová

Caesar Fitness Nový Jičín

1992

161,5

31

-

31

 

Bikiny fitness do 170 cm

FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE

FOTOGALERIE - FINÁLE

FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

68

Olexandra Voronina + absolutní

Fitness Victory

1994

168,0

3

4

7

2.

20

Veronika Zemanová

Target Team

1990

169,5

6

6

12

3.

135

Andrea Moleková

Xfitness Praha

1985

166,0

7

6

13

4.

87

Dominika Holušová

FC KARO Slavia Havířov

1998

168,0

17

13

30

5.

99

Lucie Procházková

TJ Spartak Uherský Brod

1984

167,0

16

14

30

6.

76

Marie Sázelová

T&M Olympia Fitness Praha

1991

167,5

17

18

35

7.

79

Michaela Šandorová

Fit klub Ludvík

1991

166,0

20

-

20

8.

15

Katarína Halagovcová

Target Team

1997

167,5

21

-

21

9.

4

Magdaléna Vrágová

Extrifit Club

1996

170,0

28

-

28

10.

66

Zuzana Hajduková

Kubík fitness Ostrava

1980

168,0

29

-

29

 

 

Bikiny fitness nad 170 cm

FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

145

Kristýna Darmovzalová

Fitness Institut Klub

1993

172,0

7

6

13

2.

29

Jacqueline Figová

Bikini Angels Praha

1993

176,0

7

8

15

3.

25

Barbora Hudcová

Fitness Factory Jihlava

1995

171,0

10

10

20

4.

28

Barbora Králová

Kubík fitness Ostrava

1997

176,0

12

12

24

5.

62

Tereza Nosková

Hammer Strength Fitness

1992

175,0

12

15

27

6.

97

Klára Šturmová

Pajič Trainings

1990

175,0

17

18

35

7.

67

Kristýna Berná

Turek Team

1997

179,0

21

-

21

8.

102

Zuzana Černochová

Target Team

1993

180,5

26

-

26

9.

86

Simona Horáková

BBK Fitness Sokol Znojmo

2000

170,5

26

-

26

10.

134

Veronika Müllerová

FirstStep Fitness Praha

1985

174,0

30

-

30

11.

142

Jana Přikrylová

Fitcentrum Radim Mičulka

1989

173,0

32

-

32

 

 

Bikiny fitness masters

FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

47

Gabriela Erbenová

Extrifit Club

1978

161,5

5

3

8

2.

93

Hana Marková

MD Fitness Lanškroun

1979

162,0

6

7

13

3.

26

Marcela Kotková

T&M Olympia Fitness Praha

1978

166,0

8

8

16

4.

128

Jitka Pokorná

Factory Fitness Bystrc

1978

155,0

12

12

24

5.

85

Miriam Sudková

Fitness Hulk Plzeň

1975

166,5

16

15

31

6.

66

Zuzana Hajduková

Kubík fitness Ostrava

1980

168,0

19

18

37

7.

50

Alena Neffová

MD Fitness Lanškroun

1977

174,0

22

-

22

8.

48

Jana Žitná

Fitness při CVČ Most

1979

157,5

24

-

24

9.

51

Kateřina Kosková

Fitness team Ronnie.cz

1973

174,0

25

-

25

10.

40

Zdeňka Drtinová

Fitness team Ronnie.cz

1972

166,0

30

-

30

 

Absolutní vítěz - Bikiny fitness - Olexandra Voronina - FOTOGALERIE

 

 

Physique mužů do 174 cm

FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

13

Aleš Lamka

Fit centrum D & K

1989

173,0

3

3

6

2.

141

Lukáš Červený

Marvel Gym Mladá Boleslav

1989

170,0

6

6

12

3.

52

Daniel Gruber

SF7 Team

1994

173,0

10

11

21

4.

130

Tomáš Topolančin

Pepe Lopez Gym Chomutov

1991

172,5

14

12

26

5.

92

Svyatoslav Konyk

SF7 Team

1993

172,0

13

13

26

6.

89

Marek Šafář

Xfitness Praha

1990

169,0

18

18

36

7.

23

Rostislav Souček

BBK Fitness Sokol Znojmo

1988

172,0

20

-

20

8.

36

Vladislav Zatloukal

SF7 Team

1986

170,0

21

-

21

9.

74

Vít Režný

Hard Core Gym Františkovy Lázně

1992

174,0

27

-

27

 

Physique mužů do 178 cm

FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE

FOTOGALERIE - FINÁLE

FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

 

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

106

Martin Horák

Fitness při CVČ Most

1989

177,0

6

6

12

2.

111

Luboš Kořenovský

Mišmaš Fitness Brno

1990

175,0

6

8

14

3.

140

Matěj Belička

Fit Tide Club Praha

1994

176,0

12

9

21

4.

18

Jiří Kubeš

Pepe Lopez Gym Chomutov

1988

177,5

12

13

25

5.

91

Tomáš Slavětínský

Factory Pro Praha

1992

176,5

13

14

27

6.

27

Dominik Kytlica

Kubík fitness Ostrava

1997

178,0

15

15

30

7.

131

Tomáš Weiss

Extrifit Club

1992

175,0

19

-

19

8.

98

Jakub Vavrys

Fitness Gym Vrábel

1994

176,0

24

-

24

9.

146

Lukáš Witosz

Morava Gym Orlová

1987

174,5

28

-

28

10.

108

Jiří Bárta

MD Fitness Lanškroun

1987

174,5

28

-

28

 

 

Physique mužů do 182 cm

FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

107

Jan Halasz + absolutní

T&M Olympia Fitness Praha

1991

180,0

3

3

6

2.

9

Jan Tyrk

Profi Fitness Eva Plzeň

1993

179,0

8

8

16

3.

103

Pavel Havelka

Fitness team Ronnie.cz

1979

180,0

8

8

16

4.

77

Lukáš Sládek

Spinning & Fitness Brno

1994

180,5

15

12

27

5.

94

Blažej Kožár

Kubík fitness Ostrava

1994

181,0

13

14

27

6.

81

Jaroslav Vrzáček

SF7 Team

1989

179,0

20

18

38

7.

121

Petr Kaiser

Cardio Fitness ČS Česká Lípa

1994

179,0

21

-

21

8.

45

Šimon Kutnar

MD Fitness Lanškroun

1994

181,0

24

-

24

9.

119

Lukáš Chrascina

Fitness AVE Přerov

1996

180,0

25

-

25

10.

19

Tomáš Brabec

Fitness club Jařest

1993

179,0

26

-

26

 

 

Physique mužů nad 182 cm

FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

101

Jakub Veselý

Remi Sport Prostějov

1987

184,0

5

5

10

2.

1

Radek Kuba

TJ Valašské Meziříčí

1994

186,0

7

5

12

3.

57

Josef Ptáčník

Fitness VAF Milovice

1991

187,0

9

9

18

4.

144

Martin Buchta

Obořil Elite Team

1991

183,0

10

9

19

5.

37

David Veselý

Eagle Fitness

1994

186,5

16

15

31

6.

59

Marek Kinčl

Muscle Factory Březnice

1990

186,5

21

18

39

7.

61

Antonín Moravec

Golem´s Gym Kutná Hora

1995

184,5

21

-

21

8.

120

Filip Kroček

Armal Gym Praha

1998

185,5

22

-

22

9.

55

Libor Kratochvíl

BBK Fitness Sokol Znojmo

1991

183,0

28

-

28

10.

124

Martin Héža

SF7 Team

1991

185,0

29

-

29

 

 

Physique mužů masters

FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

56

Michael Špaček

Fitness team Ronnie.cz

1976

180,0

3

3

6

2.

6

Zdeněk Vrána

Gym Cornicula Praha

1971

177,0

6

6

12

3.

41

Michal Kubín

Strongman Czech Republic

1978

174,5

9

10

19

4.

60

Marcel Brožek

Pajič Trainings

1972

174,0

9

11

20

5.

78

Jan Černý

Hammer Strength Fitness

1977

175,5

15

15

30

 

 

Absolutní vítěz - Physique mužů - Jan Halasc - FOTOGALERIE

 

 

Kulturistika smíšených párů

FOTOGALERIE - SEMIFINÁLE
FOTOGALERIE - FINÁLE
FOTOGALERIE - VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

30

Karel Slavík

Března Fitness Club Česká Lípa

   

5

3

10

13

   

Renata Jevická

           

2.

82

Jan Vašek

Extrifit Club

   

4

6

8

14

   

Marcela Veselá

           

 

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk