Mistrovství České republiky 2018

Mistrovství České republiky 2018

Výsledky a fotogalerie - Mistrovství v kulturistice mužů, sobota 21.4.2018

Soutěže | 23.04.2018 | Michal Rudzinskyj

Ve dnech 21. a 22.dubna 2018 se v Lysé nad Labem uskutečnilo Mistrovství České republiky v kulturistice mužů, physique mužů a žen, bodyfitness a bikiny fitness žen a párů pro rok 2018.

Dnes vám přinášíme kompletní obrazové zpracování z prvního dne, kdy proběhly mistrovské soutěže v kulturistice mužů. V nich dominovali a absolutními vítězi se stali René Gorol v kategorii kulturistika, Zbyněk Ceradský v kategorii kulturistika masters a Josef Drda v kategorii klasická kulturistika.

Určitě obdivuhodné bylo vystoupení vozíčkářů Petra Klímy a Františka Blahuše, kteří předvedli skvělé výkony. Za zvýraznění stojí, že vítěz kategorie Petr Klíma se chce v nejbližší budoucnosti probojovat do kategorie profesionálů a postavit se po boku dalšího našeho profesionála Daniela Minstra (rozhovor s ním přineseme v některém z příštích vydání časopisu Svět kulturistiky).

Opomenout nemůžeme ani návštěvu jedné z nejvýraznějších postav světové kulturistiky Toma Platze, který v rámci soutěže měl seminář a také ukázku cvičení. V časopisu Svět kulturistiky vám v nejbližších číslech přiblížíme jeho seminář i přednášky o způsobu cvičení a koncepci tréninku, se kterou vystoupil v Lysé nad Labem.

 

 

Kulturistika mužů do 70 kg

FOTOGALERIE - semifinále
FOTOGALERIE - finále
FOTOGALERIE - vyhlášení vítězů

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

6

Michal Horák

SKK Hrádek nad Nisou

1989

62,3

5

3

6

9

2.

17

Lukáš Kelnar

TJ Nový Jičín

1979

69,1

7

8

14

22

3.

106

David Hatrik

Fitness Club A+A Albrechtice

1978

68,4

7

10

18

28

4.

18

Tiep Bui Duc

Fitness Star

1991

61,6

13

9

24

33

5.

78

Radim Paštěka

MD Fitness Lanškroun

1996

67,0

13

13

26

39

6.

48

Michael Macek

Kubík fitness Ostrava

1994

61,3

22

18

36

54

7.

24

Adam Pivoňka

Fitness KWK Fit

1992

68,0

23

-

-

23

8.

8

Radek Mandl

Fit HB Havlíčkův Brod

1993

67,7

26

-

-

26

9.

72

Petr Havlík

Slovan Moravská Třebová

1968

69,5

27

-

-

27

10.

13

David Rieger

TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky

1991

68,3

27

-

-

27

11.

45

Daniel Konečný

Fitness AVE Přerov

1997

68,5

28

-

-

28

 

 

Kulturistika mužů do 75 kg

FOTOGALERIE - semifinále
FOTOGALERIE - finále
FOTOGALERIE - vyhlášení vítězů

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

15

Jan Pítr

Caesar Fitness Nový Jičín

1996

71,8

6

6

12

18

2.

38

Jan Vašek

Extrifit Club

1980

74,8

5

8

12

20

3.

91

Jakub Souček

Fitness Deukalion Praha

1993

73,6

7

6

14

20

4.

25

Tomáš Söhnel

Fitness Gym Vrábel

1983

72,9

11

12

22

34

5.

66

Vojtěch Kozel

Topič Team Jihlava

1988

73,4

15

15

30

45

7.

56

Petr Šulc

Eurogym Fitness Olomouc

1982

72,4

17

16

34

50

8.

55

Jiří Pechoušek

Sportovní klub Slavia Orlová

1978

72,8

21

-

-

21

 

 

Kulturistika mužů do 80 kg

FOTOGALERIE - semifinále
FOTOGALERIE - finále
FOTOGALERIE - vyhlášení vítězů

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

118

Tomáš Blahout

Hard Core Gym Františkovy Lázně

1992

79,4

3

8

6

14

2.

51

Jakub Kment

SK Tři studně

1990

77,5

6

5

12

17

3.

96

Marek Šajnar

Fitness AVE Přerov

1988

79,5

9

6

18

24

4.

123

Jiří Judas

Kubík fitness Ostrava

1997

78,9

12

12

24

36

5.

57

Tomáš Harabiš

Hardcore Gym Fontána

1995

77,6

15

15

30

45

6.

35

Miroslav Trnečka

Metal Gym Moravská Třebová

1975

76,9

18

18

36

54

 

 

Kulturistika mužů do 90 kg

FOTOGALERIE - semifinále
FOTOGALERIE - finále
FOTOGALERIE - vyhlášení vítězů

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

2

René Gorol + absolutní

Kubík fitness Ostrava

1990

86,9

3

5

8

13

2.

23

Pavel Němeček

Cardio Fitness ČS Česká Lípa

1987

88,4

6

6

10

16

3.

29

Antonín Téma

Hard Core Gym Františkovy Lázně

1993

83,5

9

7

24

31

4.

44

Petr Hrabal

MD Fitness Lanškroun

1991

89,0

16

13

20

33

5.

36

Bohuslav Krajíček

Fitness Factory Jihlava

1970

88,2

15

15

32

47

6.

40

Lukáš Slabý

Fitness team Ronnie.cz

1990

89,2

15

16

32

48

 

 

Kulturistika mužů nad 90 kg

FOTOGALERIE - semifinále
FOTOGALERIE - finále
FOTOGALERIE - vyhlášení vítězů

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

50

Ondřej Sobotka

Extrifit Club

1993

92,8

3

3

6

9

2.

60

Ondřej Štípek

Profi Studio Jablonický

1991

90,1

7

7

12

19

3.

83

Karel Slavík

Března Fitness Club Česká Lípa

1989

98,8

9

7

18

25

4.

87

Jan Matějka

Hard Core Gym Františkovy Lázně

1984

97,2

12

12

24

36

5.

88

Jiří Šén

Fit Tide Club Praha

1993

98,2

15

14

28

42

6.

79

Jakub Valášek

BBK Fitness Sokol Znojmo

1991

93,2

20

18

36

54

7.

102

Tomáš Dvořáček

Mišmaš Fitness Brno

1986

92,7

20

-

-

20

8.

3

Pavel Dvořák

Fitness Gym Vrábel

1973

97,8

22

-

-

22

 

Absolutní vítěz - kategorie KULTURISTIKA - René Gorol - FOTOGALERIE

 

Kulturistika vozíčkářů

FOTOGALERIE - semifinále
FOTOGALERIE - finále
FOTOGALERIE - vyhlášení vítězů

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

27

Petr Klíma

Fitpeople Jihlava

1992

3

3

6

9

2.

68

František Blahuš

Pulse Czech Republic

1986

6

6

12

18

 

Kulturistika mužů masters 40 - 49 let

FOTOGALERIE - semifinále
FOTOGALERIE - finále
FOTOGALERIE - vyhlášení vítězů

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

28

Zbyněk Ceradský + absolutní

Muscle Factory Březnice

1975

90,3

3

3

6

9

2.

33

Pavel Bartoníček

Fitness Sport Club Kadaň

1972

75,6

8

7

16

23

3.

36

Bohuslav Krajíček

Fitness Factory Jihlava

1970

88,2

8

10

16

26

4.

9

Vítězslav Janda

Hard Core Gym Františkovy Lázně

1973

71,7

11

12

22

34

5.

46

Daniel Tomeš

T&M Olympia Fitness Praha

1975

89,0

15

13

28

41

6.

3

Pavel Dvořák

Fitness Gym Vrábel

1973

97,8

18

18

36

54

7.

58

Daniel Fekeč

FC KARO Slavia Havířov

1974

101,8

24

-

-

24

8.

71

Josef Podhrazský

S. K. Maximus Praha

1978

104,0

25

-

-

25

9.

103

Ervín Wallisch

Hard Core Gym Františkovy Lázně

1976

95,1

26

-

-

26

10.

90

Marcel Maček

SK Moog Brno

1975

83,8

28

-

-

28

11.

55

Jiří Pechoušek

Sportovní klub Slavia Orlová

1978

72,8

29

-

-

29

12.

35

Miroslav Trnečka

Metal Gym Moravská Třebová

1975

76,9

33

-

-

33

13.

10

Josef Pavle

Strongman Czech Republic

1975

93,4

39

-

-

39

 

Kulturistika mužů masters 50 - 59 let

FOTOGALERIE - semifinále
FOTOGALERIE - finále
FOTOGALERIE - vyhlášení vítězů

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

136

Karel Branný

Fitness R. A. P. Factory Praha

1967

77,8

3

5

6

11

2.

54

Michal Kičák

Hard Core Gym Františkovy Lázně

1965

107,1

7

11

14

25

3.

104

Jiří Chládek

MD Fitness Lanškroun

1966

92,2

9

10

16

26

4.

72

Petr Havlík

Slovan Moravská Třebová

1968

69,5

9

7

22

29

5.

59

Zbyněk Bulava

Kubík fitness Ostrava

1967

80,6

15

13

30

43

6.

5

Jaroslav Husák

TJ Sokol Bystřice nad Pernštejnem

1964

96,5

18

18

36

54

7.

85

Miroslav Hrozek

SK Morava Kroměříž

1963

75,3

22

-

-

22

8.

95

Jan Slovák

T-gym - Klub kulturistiky a fitness

1964

75,7

24

-

-

24

9.

107

Jiří Adámek

TJ Nový Jičín

1960

73,9

27

-

-

27

 

 

Kulturistika mužů masters 60 - 64 let

FOTOGALERIE - semifinále
FOTOGALERIE - finále
FOTOGALERIE - vyhlášení vítězů

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

26

Jiří Němec

TJ Slovácká Slávia

1958

70,7

3

3

6

9

2.

31

Vladimír Dvořák

Fitness při CVČ Most

1956

77,6

6

6

12

18

3.

61

Bohumil Ticháček

Sportcentrum Delfín

1956

77,9

9

10

18

28

4.

69

Milan Vanďurka

Kulturistika Kunovice

1957

85,8

12

11

24

35

5.

82

Aleš Vrzák

Fitnesscentrum B + M

1957

80,5

15

15

30

45

 

 

Kulturistika mužů masters nad 65 let

FOTOGALERIE - semifinále
FOTOGALERIE - finále
FOTOGALERIE - vyhlášení vítězů

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

77

Vladimír Semerád

Fitness Factory Jihlava

1953

89,8

4

4

8

12

2.

117

Milan Bodlák

Fitness Centrum Aura Plzeň

1952

77,8

5

6

10

16

3.

63

Vladimír Štěpánek

Fitness studio TP Chotěboř

1949

72,3

10

11

18

29

4.

121

Pavel Beránek

Gym 2000 Kladno

1947

70,5

11

10

26

36

5.

115

Jaroslav Kokeš

Fitness Sport Club Kadaň

1949

72,1

15

13

28

41

6.

99

Jan Horáček

TJ Slavoj Děčín

1946

79,0

18

18

36

54

7.

84

Jiří Faflík

Fit centrum SKP Ústí nad Labem

1948

90,0

21

-

-

21


Absolutní vítěz - kategorie MASTERS - Zbyněk Ceradský - FOTOGALERIE


Klasická kulturistika do 180 cm

FOTOGALERIE - semifinále
FOTOGALERIE - finále
FOTOGALERIE - vyhlášení vítězů

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

109

Martin Müller

SK PEPA centrum Opava

1990

179,0

84,5

5

6

6

12

2.

21

Martin Wolfschläger

Muscle Factory Březnice

1997

178,5

82,2

4

4

14

18

3.

97

Richard Bilik

SK Luna Fitness Havířov

1979

179,0

83,8

12

9

18

27

4.

75

Patrik Voříšek

Extrifit Club

1994

177,0

80,9

11

11

24

35

5.

74

Lukáš Rusin

Kubík fitness Ostrava

1979

179,0

83,7

12

12

26

38

6.

39

Pavel Hofman

SK Factory Team Ústí nad Labem

1993

177,0

80,8

19

17

36

53

7.

33

Pavel Bartoníček

Fitness Sport Club Kadaň

1972

171,5

75,6

22

-

-

22

8.

19

Petr Strnad

SIWI Fitness Brno

1991

173,0

74,4

23

-

-

23

9.

42

Petr Plesník

Best Fitness Žďár nad Sázavou

1985

176,0

71,9

26

-

-

26

 

Klasická kulturistika nad 180 cm

FOTOGALERIE - semifinále
FOTOGALERIE - finále
FOTOGALERIE - vyhlášení vítězů

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

81

Josef Drda

Extrifit Club

1998

182,0

85,4

10

3

6

9

2.

14

Miroslav Dopirák

TJ Valašské Meziříčí

1977

184,0

89,0

8

8

14

22

3.

73

Miroslav Špaček

FC KARO Slavia Havířov

1992

181,0

80,6

7

6

18

24

4.

98

Tomáš Hála

Fitcentrum Dragon Ostrava

1991

181,0

88,0

9

12

24

36

5.

53

Jan Bláha

Hard Core Gym Františkovy Lázně

1983

192,5

100,5

13

12

24

36

6.

64

Ondřej Štábl

Queen Club Třinec

1984

191,0

97,8

19

18

36

54

7.

7

Martin Adámek

T&M Olympia Fitness Praha

1982

193,5

100,3

20

-

-

20

8.

22

Vít Sahula

Delta Fitness Praha

1991

183,0

88,8

23

-

-

23

9.

1

Michal Švestka

MD Fitness Lanškroun

1985

185,0

85,9

28

-

-

28

10.

49

Roman Kuča

Fitnesscentrum Šembi Bohumín

1987

194,0

93,8

29

-

-

29

 

 

Klasická kulturistika masters

FOTOGALERIE - semifinále
FOTOGALERIE - finále

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

14

Miroslav Dopirák

TJ Valašské Meziříčí

1977

184,0

89,0

4

7

8

15

2.

86

Martin Škrýba

Muscle Factory Březnice

1975

182,0

90,0

6

6

14

20

3.

37

David Černý

FirstStep Fitness Praha

1978

187,0

89,6

9

10

16

26

4.

106

David Hatrik

Fitness Club A+A Albrechtice

1978

179,5

68,4

8

8

18

26

5.

112

Patrik Šerý

Arny Gym Club Profesional

1975

183,0

86,5

15

15

30

45

6.

41

Martin Prokeš

Fine Fitness Pardubice

1968

186,0

93,6

20

18

36

54

7.

124

Pavel Urban

T&M Olympia Fitness Praha

1964

178,0

79,7

21

-

-

21

8.

76

Pavel Foretník

Profi Fitness Jurys

1972

171,0

71,9

23

-

-

23

9.

94

Milan Sláma

Infitness Zlín

1974

178,0

83,7

26

-

-

 

 

Absolutní vítěz - klasická kulturistika - Josef Drda - FOTOGALERIE

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk