Granite Muscles 2017 - výsledky

Granite Muscles 2017 - výsledky

Podívejte se na výsledky kondiční soutěže Granite Muscles 2017, která se uskutečnila v sobotu 4. listopadu v Hlinsku.

Soutěže | 06.11.2017 | Michal Rudzinskyj

Zdroj: www.skfcr.cz


Podzimní sezónu kondičních závodů v kulturistice a fitness zahájila v sobotu 4. listopadu soutěž Granite Muscles 2017, která se letos koná v Městském kulturním klubu Hlinečan v Hlinsku. Na tyto závody se přihlásilo celkem 88 závodníků do kategorií kulturistika dorostenců, juniorů, mužů, bodyfitness žen a také do oblíbených kategorií bikiny fitness a physique mužů. Z celkového počtu závodníků jich nakonec na pódium nastoupilo 85.

 

 

Kondiční kulturistika dorostenců do 18 let

p.

č.

jméno

oddíl / město

nar.

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

5

Dominik Schier

SF7 Team

1999

4

4

8

12

2.

94

Martin Draxler

Praha

1999

7

7

12

19

3.

31

Roman Kekrt

TJ Sokol Bystřice n. Pernšt.

1999

8

10

18

28

4.

32

Ondřej Januš

MD-Posilovna Brno

1999

15

15

26

41

5.

8

Pavel Kutlák

No Limits Krnov

2000

12

11

30

41

6.

72

Marián Janovský

Cardio Fitness ČS Česká Lípa

1999

18

18

34

52

7.

71

Lukáš Felkl

Chomutov

1999

22

-

-

22

8.

41

Jakub Frýdek

Hradec Králové

2000

23

-

-

23

 

Junioři do 18 let

Kondiční kulturistika juniorů do 23 let

p.

č.

jméno

oddíl / město

nar.

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

56

John Andrew Seffi

Extrifit Club

1994

5

3

8

11

2.

4

Richard Vojíř

T&M Olympia Fitness Praha

1998

6

7

14

21

3.

22

Jan Bryčka

Pardubice

1998

7

7

20

27

4.

14

Tomáš Štěpán

Pardubice

1996

11

11

20

31

5.

21

Ondřej Nejedlý

Fitness Factory Jihlava

1995

16

15

28

43

6.

82

Lukáš Bartoň

Chomutov

1998

19

18

34

52

7.

11

Rostislav Vondra

Praha

1998

20

-

-

20

8.

55

Petr Báča

Svitavy

1997

24

-

-

24

9.

17

Šimon Grebík

SK Moog Brno

1998

27

-

-

27

10.

95

Jaromír Vondra

Praha

1998

31

-

-

31

11.

72

Marián Janovský

Cardio Fitness ČS Česká Lípa

1999

31

-

-

31

12.

71

Lukáš Felkl

Chomutov

1999

35

-

-

35

 

do 23 let

Kondiční kulturistika mužů do 30 let

p.

č.

jméno

oddíl / město

nar.

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

2

Miloslav Král + abs.

PeVan Gym Team Sedlčany

1989

4

7

6

13

2.

70

Petr Myslivec

Sokolov

1989

7

7

16

23

3.

23

Lukáš Špaček

Havířov

1988

9

5

18

23

4.

84

Jan Procházka

Brno

1993

10

11

20

31

5.

35

Milan Rob

MD Fitness Lanškroun

1992

15

15

30

45

6.

81

Raimund Unger

Praha

1993

19

18

36

54

7.

76

Jakub Ott

Vsetín

1987

20

-

-

20

8.

43

Martin Ryšavý

Karlovy Vary

1993

25

-

-

25

9.

24

Michal Majerník

Brno

1990

26

-

-

26

10.

39

Šimon Kristl

MD Fitness Lanškroun

1992

31

-

-

31

11.

26

Vlastimil Alt

Olomouc

1993

33

-

-

33

12.

44

Jakub Svoboda

PeVan Gym Team Sedlčany

1993

34

-

-

34

 

do 30 let

Kondiční kulturistika mužů nad 30 let

p.

č.

jméno

oddíl / město

nar.

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

27

Vojtěch Řezáč

Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň

1986

3

3

6

9

2.

7

Jan Kubo

Karlovy Vary

1983

6

6

12

18

3.

61

Pavel Hincák

Mišmaš Fitness Brno

1984

9

9

18

27

4.

37

Roman Simurník

Joe Fit Praha

1972

12

13

24

37

5.

1

Jan Toman

Fitness Studio Tommy Prostějov

1980

15

14

30

44

6.

50

Rostislav Žiška

Factory Fitness Bystrc

1985

18

18

36

54

7.

65

Luboš Sojka

Beroun

1985

21

-

-

21

 

nad 30 let

 

Kondiční kulturistika - absolutní vítěz

 

Absol. kult.

Kondiční physique mužů do 180 cm

p.

č.

jméno

oddíl / město

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

96

Dominik Kytlica + abs.

Jeseník

1997

179,0

3

4

7

2.

62

Jan Štěrba

Havlíčkův Brod

1995

172,0

6

5

11

3.

59

Ondřej Škrabal

Přerov

1991

166,0

9

9

18

4.

51

Michal Sláma

Svitavy

1993

171,0

13

12

25

5.

83

Tomáš Výborný

Golem´s Gym Kutná Hora

1991

178,0

14

15

29

6.

10

Aleš Merta

Ústí nad Orlicí

1995

175,0

16

16

32

7.

15

Petr Štourač

TJ Sokol Bystřice n. Pernšt.

1998

177,0

21

-

21

8.

45

Martin Jílek

Golem´s Gym Kutná Hora

1988

180,0

24

-

24

9.

64

Lukáš Hrůza

Hulk Gym Brno

1989

173,0

27

-

27

 

phys do 180 cm

Kondiční physique mužů nad 180 cm

p.

č.

jméno

oddíl / město

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

52

Dominik Suchánek

Brno

1998

182,0

4

5

9

2.

25

Lukáš Sládek

Praha

1994

181,0

7

6

13

3.

36

Pavel Januš

Factory Fitness Bystrc

1989

187,0

9

8

17

4.

73

Martin Mašek

Praha

1994

185,0

12

13

25

5.

18

Michal Janoušek

Vodňany

1990

188,0

12

13

25

6.

33

Jan Čubok

Fit Park Ostrava

1991

183,0

20

18

38

7.

88

Adam Rašovský

Big1One Fitness

1992

186,0

22

-

22

8.

40

Martin Szabó

Kutná Hora

1998

186,0

23

-

23

9.

60

Lukáš Bauer

Praha

1992

192,0

23

-

23

 

phys nad 180 cm


Kondiční physique mužů - absolutní vítěz

 

phys abs.

Kondiční bodyfitness

p.

č.

jméno

oddíl / město

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

9

Amálie Žajglová

Mišmaš Fitness Brno

1986

168,0

5

3

8

2.

20

Martina Habová

Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň

1974

163,0

4

6

10

3.

47

Kristýna Lůčná

SK Moog Brno

1995

166,0

9

9

18

4.

68

Ivana Dolanská

Pajič Trainings

1986

162,0

13

13

26

5.

13

Kristýna Mareková

Brno

1999

177,0

16

15

31

6.

86

Michaela Smudková

Chrudim

1998

160,0

16

16

32

7.

54

Šárka Štěpánová

Nymburk

1998

168,0

18

-

18

 

Bodyfit

Kondiční bikiny fitness do 164 cm

p.

č.

jméno

oddíl / město

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

80

Zuzana Uhlířová + abs.

Fitness AVE Přerov

1996

157,0

3

3

6

2.

38

Tamara Kajetánová

Champ. Academy L. Vajsové

1991

161,0

10

9

19

3.

91

Michala Říhová

Jablonec nad Nisou

1992

163,0

10

10

20

4.

93

Denisa Hájková

Chomutov

1992

159,0

11

10

21

5.

67

Anetta Březinová

PeVan Gym Team Sedlčany

1993

163,0

11

12

23

6.

78

Lenka Puflerová

Fitness Tým P&K Gym 78 Kadaň

1991

163,0

18

18

36

7.

30

Alžběta Vopelková

KSK Jalex Team Krnov

1995

162,0

21

-

21

8.

12

Denisa Navrátilová

Mišmaš Fitness Brno

1985

163,0

24

-

24

9.

48

Aneta Böhmová

Ústí nad Orlicí

1997

162,0

30

-

30

10.

42

Eliška Žežulářová

Fitnesscentrum B + M

2002

163,0

31

-

31

11.

53

Klára Kolářová

Praha

1993

162,0

34

-

34

12.

75

Aneta Bublíková

Šumperk

1994

158,0

35

-

35

13.

77

Blanka Francová

Delta Fitness Praha

1989

151,0

39

-

39

 

bik do 164 cm

Kondiční bikiny fitness nad 164 cm

p.

č.

jméno

oddíl / město

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

46

Andrea Švábová

Champ. Academy L. Vajsové

1995

169,0

5

5

10

2.

19

Barbora Hudcová

Fitness Victory

1995

172,0

6

6

12

3.

85

Adéla Vacková

Praha

1991

175,0

9

12

21

4.

69

Veronika Müllerová

Fitness Centrum Skuteč

1985

174,0

14

10

24

5.

58

Lenka Hradecká

PeVan Gym Team Sedlčany

1984

168,0

13

12

25

6.

57

Nikol Tomášková

Axagym Praha

1991

169,0

17

17

34

7.

66

Martina Regueyra

Champ. Academy L. Vajsové

1993

170,0

21

-

21

8.

87

Jana Přikrylová

MTV Fitness Praha

1989

172,0

24

-

24

 

bik nad 164 cm

 

Kondiční bikiny fitness - absolutní vítězka

Bik. abs

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk