Partner Cup 2017 - výsledky + fotogalerie

Partner Cup 2017 - výsledky + fotogalerie

Absolutními vítězi se stali Pavel Vacek, Róbert Kohút a Andrea Moleková.

Soutěže | 23.10.2017 | Michal Rudzinskyj

Napsal: Ivan Rudzinskyj


Na letošní pohárovou soutěž s názvem Partner Cup 2017, která se pravidelně koná v Čelákovicích pod taktovkou pana Miroslava Tichého, zkušeného pořadatelé soutěží, se sjelo celkem 107 závodníků a závodnic z celé České republiky. Utkali se v kategoriích kulturistika mužů a masters, klasické kulturistice, physique mužů, bikiny fitness a jedné kategorie bodyfitness. Ve startovním poli nebylo možné přehlédnout zkušené závodníky, kteří se buď po delší odmlce na soutěžích objevili, jak například Pavel Vacek z Extrifit Clubu, nebo nejstarší sportovec této soutěže Vladimír Semerád (66 let). Především pak Pavel Vacek dokázal, že je zkušeným borcem, neboť nejen vyhrál kategorii masters, kategorii kulturistika mužů nad 90 kg, ale stal se i absolutním vítězem celé soutěže. 

Po skončení semifinále vystoupil se svým exhibičním vystoupením i čerstvý profesionál 24 letý. V příloze naleznete veškerou fotodokumentaci k soutěži rozdělenou podle jednotlivých kategorií.

Podívejte se na výsledky:

Kulturistika mužů do 80 kg - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

115

Tomáš Kuchař

Xfitness Praha

1983

79,4

3

3

8

11

2.

66

Jiří Kočvara

Extrifit Club

1993

78,8

6

6

10

16

3.

29

Karel Tesař

Fitness Classic Železný Brod

1994

71,3

8

9

18

27

4.

86

Luboš Kuběnka

MD Fitness Lanškroun

1990

69,1

18

12

24

36

5.

50

Tomáš Haník

Muscle Factory Březnice

1984

75,0

18

15

30

45

6.

-

-

-

-

-

-

-

-

-

7.

93

Matěj Bartoš

Profi Fitness Eva Plzeň

1991

72,0

19

-

-

19

8.

68

Vít Režný

Hard Core Gym Frant. Lázně

1992

77,6

23

-

-

23

DQ

112

Viktor Rieger

Hop´s Fitness Gym Jaroměř

1978

75,6

12

-

-

-

 

Kulturistika mužů do 90 kg - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

113

Jakub Hrnčíř

T&M Olympia Fitness Praha

1992

85,0

4

3

6

9

2.

109

Tomáš Dvořáček

Fitnesscentrum Dobříš

1989

82,8

5

6

12

18

3.

54

Daniel Karlík

Extrifit Club

1981

84,3

9

9

18

27

4.

33

Aleksei Efremov

Fitness Mania Gym Kladno

1993

85,0

12

13

24

37

5.

32

Roman Rympler

Března Fitness Club Česká Lípa

1994

85,9

14

12

30

42

 

Kulturistika mužů nad 90 kg - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

128

Pavel Vacek

Extrifit Club

1974

94,0

3

3

6

9

2.

77

Stanislav Skalička

Dave Fit Club Zlín

1995

103,7

6

9

12

21

3.

44

Tomáš Mach

Fitness Mania Gym Kladno

1982

97,2

9

10

22

32

4.

129

Lukáš Tesař

Posilovna Rozdělov

1992

91,1

16

11

24

35

5.

105

Aleš Bek

Dee Gym Liberec

1996

95,0

12

13

28

41

6.

4

Petr Svoboda

Fitness Centrum Alice

1991

96,6

18

17

34

51

7.

94

Ondřej Švabovský

BBK Fitness Sokol Znojmo

1982

97,0

22

-

-

22

8.

52

Michal Kičák

Hard Core Gym Frant. Lázně

1968

106,5

23

-

-

23

9.

100

Vladimír Semerád st.

LaKu Bodybuilder Team

1953

94,0

27

-

-

27

 

Kulturistika mužů masters - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

128

Pavel Vacek

Extrifit Club

1974

94,0

3

3

6

9

2.

52

Michal Kičák

Hard Core Gym Frant. Lázně

1965

106,5

6

6

12

18

3.

100

Vladimír Semerád st.

LaKu Bodybuilder Team

1953

94,0

9

9

18

27

 

Klasická kulturistika - fotogalerie

Luděk Jiráček (3.) se na vyhlašování nedostavil, chybí proto i na fotografiích z něj.

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

váha

1. k.

2. k.

3. k.

celk.

1.

46

Jan Páleníček

Fitness AVE Přerov

1989

179,0

84,1

3

3

6

9

2.

126

Petr Jirků

Fitness Factory Jihlava

1990

186,0

89,0

6

7

16

23

3.

55

Luděk Jiráček

PeVan Gym Team Sedlčany

1978

180,0

85,2

11

11

16

27

4.

2

Alexandr Kolárik

Armal Gym Praha

1993

177,0

73,5

11

11

22

33

5.

13

David Tauš

Dave Fit Club Zlín

1974

181,0

87,0

14

15

28

43

6.

20

Jakub Kment

SK Tři studně

1990

173,0

76,7

18

18

36

54

7.

19

Daniel Svoboda

Fitness při CVČ Most

1990

184,0

88,9

20

-

-

20

8.

47

Jakub Klučil

Extrifit Club

1996

173,5

71,2

24

-

-

24

9.

14

Jan Púček

FirstStep Fitness Praha

1993

173,0

75,3

27

-

-

27

10.

49

Jan Jiří Vícha

Cardiofitness II.

1993

199,0

100,2

30

-

-

30

11.

76

Vojtěch Hansl

Toro Gym Vysoké Mýto

1991

186,0

85,7

33

-

-

33

 

Kulturistika mužů - absolutní vítěz - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

váha

1.

128

Pavel Vacek

Extrifit Club

1974

94,0

 

Physique mužů do 178 cm - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

122

Luboš Kořenovský

Mišmaš Fitness Brno

1990

175,5

6

6

12

2.

39

Matěj Belička

Fitness R. A. P. Factory Praha

1994

176,0

6

8

14

3.

131

Aleš Lamka

Fit centrum D & K

1989

173,5

9

9

18

4.

84

Martin Horák

Fitness při CVČ Most

1978

177,0

10

14

24

5.

43

Michal Polena

Fitness Hulk Plzeň

1988

175,0

11

14

25

6.

79

Jan Polášek

SIWI Fitness Brno

1991

176,0

20

13

33

7.

31

Jiří Kubeš

RT Sport Fitness center Jirkov

1988

178,0

24

-

24

8.

98

Marek Čáp

Sportcentrum Delfín

1994

176,0

26

-

26

9.

61

Luboš Krbálek

BBK Fitness Sokol Znojmo

1996

173,0

26

-

26

10.

63

Petr Minařík

T&M Olympia Fitness Praha

1990

174,0

27

-

27

11.

123

Miroslav Zeman

Wolfberry Team

1991

177,5

29

-

29

12.

74

Miroslav Fiala

Fitness Aquapalace

1995

178,0

36

-

36

13.

82

Petr Uřinovský

Individual Fitness Ostrava

1994

171,0

40

-

40

14.

59

Petr Žalkovský

Factory Fitness Bystrc

1992

176,0

42

-

42

15.

72

Michal Šetina

Fitness Aquapalace

1994

173,5

42

-

42

16.

101

Tomáš Topolančin

TJ Sport Chomutov - oddíl kulturistiky

1991

173,0

48

-

48

 

Physique mužů do 182 cm - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

133

Róbert Kohút

Armal Gym Praha

1990

179,0

5

4

9

2.

110

Jan Halasz

T&M Olympia Fitness Praha

1991

180,0

4

5

9

3.

12

Panos Plangesis

T&M Olympia Fitness Praha

1979

180,0

11

12

23

4.

92

Jan Tyrk

Profi Fitness Eva Plzeň

1993

179,0

13

12

25

5.

40

Miroslav Kadlec

T&M Olympia Fitness Praha

1985

181,5

13

15

28

6.

35

Ondřej Novák

Mega Fitness Praha

1985

179,0

18

14

32

7.

65

Petr Novotný

Xfitness Praha

1981

179,5

20

-

20

 

Physique mužů nad 182 cm - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

1

Antonín Moravec

Golem´s Gym Kutná Hora

1995

184,5

3

3

6

2.

95

Daniel Pavlíček

SK PEPA centrum Opava

1992

185,0

8

7

15

3.

70

David Veselý

Eagle Fitness

1994

186,5

9

10

19

4.

28

Jakub Konečný

SK Fitness Siesta Mělník

1989

187,0

14

12

26

5.

18

Martin Jež

TS Graceful Hodonín

1992

187,0

14

17

31

6.

21

Filip Vaníček

Xfitness Praha

1995

192,5

18

16

34

7.

108

Patrik Havel

Oddíl kulturistiky a fitness Poděbrady

1991

185,0

23

-

23

8.

16

Petr Fajferlík

Pajič Trainings

1986

186,0

24

-

24

9.

75

David Starck

Fitness Hulk Plzeň

1999

185,0

26

-

26

 

Physique mužů - absolutní vítěz - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1.

133

Róbert Kohút

Armal Gym Praha

1990

179,0

 

Bodyfitness - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

116

Denisa Ballová

Extrifit Club

1983

169,5

3

3

6

2.

58

Lenka Hlaváčová

SK PEPA centrum Opava

1978

177,0

7

6

13

3.

5

Renata Jevická

Března Fitness Club Česká Lípa

1983

154,0

11

11

22

4.

80

Diana Wolfová

Fitness Aris Jičín

1992

170,5

14

12

26

5.

138

Tereza Pavelková

Armal Gym Praha

1992

166,0

13

13

26

6.

83

Nikola Dusová

Pro Nutrition Czech Team

1982

156,5

20

17

37

7.

38

Marcela Veselá

Extrifit Club

1991

157,0

20

-

20

8.

37

Radka Dubenecká

Golem´s Gym Kutná Hora

1969

169,0

22

-

22

9.

130

Markéta Šulcová

Eurogym Fitness Olomouc

1986

168,0

27

-

27

10.

42

Jana Michaeli

Fit klub Ludvík

1974

166,0

28

-

28

11.

27

Ivana Buriánková

Cardiofitness II.

1981

174,5

28

-

28

 

Bikiny fitness do 164 cm - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

10

Anželika Kiričenková

Extrifit Club

1994

158,0

6

4

10

2.

62

Lucia Černíková

Extrifit Club

1993

155,5

4

7

11

3.

34

Petra Kopřivová

Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun

1994

162,0

9

9

18

4.

87

Adéla Uhrová

Pajič Trainings

1998

156,0

12

13

25

5.

99

Michaela Koudelková

Pajič Trainings

1982

162,0

14

14

28

6.

124

Tereza Smejkalová

Fitpeople Jihlava

1993

163,0

19

15

34

7.

8

Darja Sedláčková

Fitpelc Veselí nad Moravou

1998

163,0

24

-

24

8.

22

Nikola Kopčanová

Pajič Trainings

1995

159,0

24

-

24

9.

17

Alexandra Klesová

Fitness team Ronnie.cz

1978

158,5

26

-

26

10.

15

Nikola Zívalová

Xfitness Praha

1993

159,5

27

-

27

11.

85

Lucie Jandová

Fitness při CVČ Most

1979

163,0

33

-

33

12.

57

Michaela Roubalová

Března Fitness Club Česká Lípa

1989

162,0

37

-

37

13.

3

Michaela Bartošová

Sport centrum Koloseum Plzeň

1995

150,0

39

-

39

14.

69

Natálie Untermüllerová

Hammer Strength Fitness

2000

164,0

41

-

41

 

Bikiny fitness do 168 cm - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

132

Andrea Moleková

Xfitness Praha

1985

165,0

3

3

6

2.

53

Michaela Líbalová

Fit centrum SKP Ústí nad Labem

1996

165,0

7

7

14

3.

36

Žaneta Jašková

Target Team

1991

166,0

8

11

19

4.

96

Veronika Tupcová

Profi Fitness Eva Plzeň

1987

166,0

14

11

25

5.

30

Beáta Popovičová

Logymfitness Sadská

1992

165,5

14

15

29

6.

25

Barbora Čechurová

Fitness Centrum Aura Plzeň

1993

166,0

17

16

33

7.

111

Aneta Šmídlová

Kulturistika a bikiny fitness Lanškroun

2000

165,0

21

-

21

8.

11

Jana Riedlová

Extrifit Club

1988

166,0

24

-

24

 

Bikiny fitness nad 168 cm - fotogalerie

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1. k.

2. k.

celk.

1.

73

Iveta Chrástková

Fitness Victory

1994

174,0

3

4

7

2.

9

Jiřina Ročeňová

BBC Praha

1992

169,5

6

7

13

3.

51

Tereza Nosková

Pure Health & Fitness Praha

1992

175,0

9

8

17

4.

24

Tatyana Presňakova

Target Team

1988

174,5

11

10

21

5.

48

Tereza Zelenka

Mega Fitness Praha

1991

173,0

15

15

30

6.

106

Lucie Benová

Muscle Factory Březnice

1995

177,0

18

18

36

7.

97

Iveta Součková

Pro Nutrition Czech Team

1987

189,0

21

-

21

8.

120

Kristýna Mocková

Fitness Instructor Kaplice

2000

169,0

24

-

24

 

Bikiny fitness - absolutní vítězka

p.

č.

jméno

oddíl / stát

nar.

výš.

1.

132

Andrea Moleková

Xfitness Praha

1985

165,0

 

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk