Program EVLS Prague Showdown 2017

Program EVLS Prague Showdown 2017

EVLS Prague Showdown 2017 startuje již tento pátek!!

Soutěže | 27.09.2017 | Michal Rudzinskyj

Zdroj: evlspraguepro.com


PROGRAM EVLS PRAGUE SHOWDOWN 2017

 

PÁTEK 29. 9. 2017


9:00 – 20:00   FITNESS EXPO

EVLS PRAGUE AMATEUR 2017
Změna programu vyhrazena, včetně pořadí kategorií. Bude záviset na počtu přihlášených závodníků a rozhodnutí IFBB.

10:00  semifinále WOMEN´S BIKINI (junior, master, do 160 cm, do 163 cm, do 166 cm, do 169 cm)
11:30  finále WOMEN´S FITNESS – 1. kolo (do 163 cm, nad 163 cm)
12:00  finále WOMEN´S BIKINI (junior, master, do 160 cm, do 163 cm, do 166 cm, do 169 cm)
13:30  finále WOMEN´S FITNESS – 2. KOLO (do 163 cm, nad 163 cm)
14:00  PŘESTÁVKA
15:00  semifinále WOMEN´S BODYFITNESS (master, do 163 cm, do 168 cm, nad 168 cm)
16:00  semifinále WOMEN´S PHYSIQUE Open Class
16:15  semifinále WOMEN´S WELNESS FITNESS Open Class
16:30  finále WOMEN´S BODYFITNESS (master, do 163 cm, do 168 cm, nad 168 cm)
17:30  finále WOMEN´S PHYSIQUE Open Class
17:50  finále WOMEN´S WELNESS FITNESS Open Class
18:10  semifinále MEN´S BODYBUILDING (junior, master, do 80 kg, do 90 kg)
19:10  semifinále MEN´S CLASSIC BODYBUILDING (do 180 cm, nad 180 cm)
19:40  finále MEN´S BODYBUILDING (junior, master, do 80 kg, do 90 kg)
20:45  semifinále MEN´S PHYSIQUE (junior, do 176 cm, do 179 cm)
21:30  finále MEN´S CLASSIC BODYBUILDING (do 180 cm, nad 180 cm)
22:00  finále MEN´S PHYSIQUE (junior, do 176 cm, do 179 cm)
22:45  konec EVLS Prague Amateur
 
17:00  tisková konference
18:00  MEET & GREET (Setkání s hvězdami kulturistiky a fitness tváří v tvář. Budete od nich moci získat podpis, budete se s nimi moci vyfotit nebo si krátce popovídat).

SOBOTA 30. 9. 2017


9:00 – 18:00   FITNESS EXPO

EVLS PRAGUE AMATEUR 2017

EVLS PRAGUE PRO 2017
Změna programu vyhrazena, včetně pořadí kategorií. Bude záviset na počtu přihlášených závodníků a rozhodnutí IFBB.

10:00   semifinále PRO BIKINI
10:45   semifinále PRO 212
11:15   semifinále PRO MEN´S OPEN
12:15   semifinále MEN´S BODYBUILDING (do 100 kg, nad 100 kg)
12:45   semifinále WOMENˇS BIKINI (do 172 cm, nad 172 cm)
13:15   finále MEN´S BODYBUILDING (do 100 kg, nad 100 kg)
13:55   semifinále MEN´S PHYSIQUE (do 182 cm, nad 182 cm)
14:25   finále WOMEN´S BIKINI (do 172 cm, nad 172 cm)
14:55   finále MEN´S PHYSIQUE (do 182 cm, nad 182 cm)
15:30   konec programu

18:00   EVLS PRAGUE SHOWDOWN 2017 – EVENING GALA

Program je orientační, změna vyhrazena.
 
finále PRO 212

finále PRO BIKINI

SURVIVAL STRONGMAN CUP (Giant Dumbbell Lift – zdvih jednoručky)

superfinále MEN´S BODYBUILDING

superfinále WOMEN´S BIKINI

superfinále MEN´S PHYSIQUE

finále PRO MEN´S OPEN

vyhlašování výsledků všech kategorií a vyhlašování výsledků doprovodných sportů

22:30  BANQUET

 

POWER SPORT PROGRAM – rozvrh doprovodního programu

 

29.9.2017 (pátek)


SPORT OF FITNESS – HALA 1
10:00-18:00  Ukázky ,exhibice,workshopy

STREET WORKOUT – HALA 3
  9:00 - 14:00  Soutěže pro diváky, Lekce pro diváky
14:00 - 14:30  Petr Skokan – Workshop Základní kalistenické prvky
14:30 - 15:00  Bc. Pavel Oliva DiS. – Workshop Statické i dynamické prvky street workoutu
16:00 - 16:30  Handstand s Bc.et Bc. Davidem Rejlem (veřejné lekce)

ARMWRESTLING – HALA 3
9:00 - 18:00  Prezentace, ukázky, exhibice

MASWRESTLING – HALA 3
9:00 - 18:00  Prezentace, ukázky, exhibice

POLE DANCE – HALA 3
  9:00 - 11:00  Škola pole dance
11:15 - 11:20  Show
11:30 - 13:30  Exhibice, trénink
13:30 - 16:30  Škola pole dance
16:40 - 16:45  Show
17:00 - 18:00  SOTĚŽ DESTINY FIT

BRAZÍLSKE JIU JITSU (BJJ) BENY CRISTO – HALA 3
9:00 – 18:00  Ukázky, exhibice, soutěže

30.9.2017 (sobota)


STRONGMAN – Venkovní areál PVA
10:00 - 12:30  Strongman do 105 kg (SURVIVAL STRONGMAN CUP 2017)
14:00 - 17:00  Strongman OPEN (SURVIVAL STRONGMAN CUP 2017)

SPORT OF FITNESS – HALA 1
9:00 - 18:00  EVLS SANASPORT BESTIE OPEN

MMA – HALA 2
11:00 - 18:00  EVLS MMA ARENA CUP (Kvalifikace na IMMAF European Open)

BENCH PRESS – HALA 3
11:00 - 18:00  EVLS GRANDPRIX INTERNATIONAL Bench Press

STREET WORKOUT – HALA 3
10:00  DOPOLEDNÍ FREESTYLE s porotou
13:00  ODPOLEDNÍ BATTLE SETSandREPS – The Czech Mastery in Street Workout
16:00  EXHIBIČNÍ BATTLE freestyle teamů

ARMWRESTLING – HALA 3
14:00 - 18:00  EVLS ARM-WRESTLING CUP

MASWRESTLING – HALA 3
14:00 - 18:00  EVLS MAS-WRESTLING AMATEUR CUP

POLE DANCE – HALA 3
  9:00 - 11:00  Škola pole dance
11:15 - 11:20  Show
11:30 - 13:30  Exhibice, trénink
13:30 - 16:30  Škola pole dance
16:40 - 16:45  Show
17:00 - 18:00  SOTĚŽ DESTINY FIT

BRAZÍLSKE JIU JITSU (BJJ) BENY CRISTO – HALA 3
9:00 - 18:00  Ukázky, soutěže, exhibice

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk