Všem fanouškům kulturistiky a našeho časopisu

Všem fanouškům kulturistiky a našeho časopisu

Rozhodnutí o ukončení vydavatelské činnosti... PŘEDPLATNÉ 2019.

Zajímavosti | 30.11.2018 | Michal Rudzinskyj

VŠEM FANOUŠKŮM KULTURISTIKY A NAŠEHO ČASOPISU

Ve druhé polovině letošního roku jsem se rozhodl ukončit svoji vydavatelskou činnost a to plánovaně. Sám jsem cítil, že už nemám co nového přinést do našeho časopisu, přeci jen 30 let vydávání je dlouhá doba a zákonitě muselo přijít to, co přišlo – určitá únava a opotřebovanost. Byl jsem velmi rád, že časopis Svět kulturistiky zaujal nového vydavatele Watch Star Media s.r.o., Praha, který převzal veškerá práva tohoto časopisu. Jedná se o velmi zkušeného vydavatele se širokým portfoliem časopisů, a proto nepochybuji o tom, že i v dalších letech vás bude časopis Svět kulturistiky provázet prostředím, které máte rádi a kterému fandíte. I nadále bude stát po vašem boku, bude vašim pomocníkem při cvičení a rádce při sestavování vhodných jídelníčků, při úpravě vaší postavy a informovat o dění ve světě kulturistiky. Stránky www.svetkulturistiky.cz budou i nadále aktivní a v krátké době je nový majitel kompletně přepracuje v nový, moderní web.


Chtěl bych tímto poděkovat všem věrným fanouškům našeho časopisu a popřát jim v dalších letech mnoho úspěchů a plnění osobních cílů. Já sám se tomuto nádhernému sportu budu i nadále věnovat a to ať již v roli rozhodčího při soutěžích SKFČR a nebo vedením dvou mých center v Pardubicích – Fitcentrum a Sportcentrum IR Club.


Ještě jednou děkuji za vaši přízeň a přeji vám všem v osobním i sportovním životě jen to nejlepší!


Ivan Rudzinskyj, vydavatel

 PŘEDPLATNÉ pro rok 2019 časopisu Svět kulturistiky (6 čísel-cena 456,- Kč) a časopisu FITNESS (11 čísel-cena 737,- Kč) přijímá pro Českou republiku:

SEND Předplatné s.r.o., Ve žlíbku 1800/77
19310 Praha  - Horní Počernice
tel.: +420 225 985 225
mail: send@send.cz


 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk