GENETIKA PRO TRENÉRY

GENETIKA PRO TRENÉRY

Nově vydaná kniha nejen pro trenéry!!!

Zajímavosti | 06.09.2018 | Michal Rudzinskyj

GENETIKA PRO TRENÉRY
Dekódování sportovního genu
Arnaud Ferec


Kniha je skvělým počtením pro každého sportovce, trenéra, sportovního lékaře i pro všechny ostatní, kteří se chtějí něco dozvědět o využití genetiky ve sportu a ponořit se tak do jejího magického světa.

                                                   

Arnaud Ferec spojuje své praktické zkušenosti z pozice konzultanta pro zvyšování sportovního výkonu s vědeckým výzkumem, a nabízí tak fundovaný pohled na využití genotypování ve sportu.

GENETIKA PRO TRENÉRY přináší seriózní náhled na výzvy spojené s aplikací genetiky v praktické oblasti využití pro trenéry a sportovce na libovolné úrovni. Kniha skvěle propojuje komplexní vědecké odvětví genetiky s oblastí tréninku.

Autor, trenér zabývající se zvyšováním sportovního výkonu světové úrovně a konzultant profesionálních týmů a sportovců, představuje svůj výzkum světa genetiky. Od základů genetiky až po porozumění vlastnostem vybraných genů, které mají vliv na sportovní výkon, GENETIKA PRO TRENÉRY pokrývá řadu témat, jako je genový doping, sportovní genomika, prevence zranění a podobně a měla by tedy být téměř povinnou četbou pro všechny trenéry, kteří se snaží porozumět tomu, jakou revoluci genetika vnáší do sportu a v přístupu k tréninku.

Se svými více než 190 odkazy na literaturu zkoumající 30 genů klasifikovaných podle svého vlivu na zranění, zotavení a sportovní výkonnost je GENETIKA PRO TRENÉRY nejpodrobnější knihou svého oboru, kterou kdy trenér napsal pro jiné trenéry.

Rozsah: 176 stran formátu A5
Vydání červenec 2018, GRADA a FITGEN SE

Objednejte si novou knihu - u nás nejlevněji!!! - za 378,- Kč.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk