Valná hromada SKFČR

Valná hromada SKFČR

V sobotu 24. 2. 2018 se uskuteční volební Valná hromada SKFČR.

Zajímavosti | 20.02.2018 | Michal Rudzinskyj

VALNÁ HROMADA SKFČR 2018

V sobotu dne 24.2.2018 se uskuteční Valná hromada Svazu kulturistiky a fitness České republiky. Ta letošní je zároveň volební a bude se na ní volit pětičlenné předsednictvo svazu včetně jejího prezidenta.
Pro úplnost uvádíme, že dosavadní prezident svazu Ing. Martin Jebas se funkce kvůli pracovnímu vytížení vzdal a nebude kandidovat. Zastupujícím prezidentem svazu je do termínu konání platné Valné hromady Vjačeslav Vinogradov, který rovněž oznámil, že na funkci prezidenta svazu kandidovat nebude.
Vzhledem k tomu je důležité, aby se co nejvíce členů (v současnosti je členů svazu 481 oddílů) na tuto schůzi dostavilo a Valná hromada byla usnášeníschopná dle platných pravidel SKFČR – to znamená, že zaregistrována musí být nadpoloviční většina členů, tj. minimálně 241 osob.
Historie ukazuje, že nikdy se v prvním kole Valné hromady takový počet nesešel a proto je velká pravděpodobnost, že bude vypsán nový termín Valné hromady, kde již není stanovena podmínka nadpoloviční většiny a platí počet registrovaných členů náhradní Valné hromady. Současným vedením svazu byl termín předběžně stanoven na 30.března, přičemž místo konání bude upřesněno.

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk