Pavel Beran IFBB PRO posledním hostem Semináře na NaberSvaly EXPO

Pavel Beran IFBB PRO posledním hostem Semináře na NaberSvaly EXPO

Zajímavosti | 09.01.2017 | Michal Rudzinskyj

Jeden z nejobsáhlejších, nejexkluzivnějších a nejlepších seminářů, který se uskuteční 11.2. v Praze v rámci akce NaberSvaly EXPO + Challenge vol. 2, již zná jméno svého posledního – pátého přednášejícího!

Není jím nikdo jiný, než Pavel Beran IFBB PRO – jeden z nejmladších profesionálů v kulturistické federaci IFBB současnosti.

Kdo je Pavel Beran?

Pavla Berana IFBB PRO zná snad každý, kdo se posledních pár let nějakým způsobem zajímá o dění na české a slovenské kulturistické scéně. Jedna z největších celebrit ve fitness komunitě současnosti, skvělý a charismatický chlap a v neposlední řadě skvělý sportovec s velmi širokou řadou znalostí,     s perfektním, vydřeným tělem a velikou silou! Pavel je současně také český nejmladší držitel profi karty ve federaci IFBB (v kategorii kulturistiky).

Jsme si zkrátka naprosto jisti, že Pavel má všem účastníkům semináře předat velké množství exkluzivních a kvalitních informací! – Třeba i ze zákulisí jeho přípravy na soutěž, kde získal svou profi kartu!

Kdo bude na semináři s Pavlem jako přednášející?

Pavel na semináři samozřejmě nebude sám! Osazenstvo přednášejících na semináři se bude skládat z pěti pečlivě vybraných hostů – tak, aby každý zastoupil pokud možno mírně odlišnou kategorii a posluchači tak měli na každý dotaz a každé téma tu nejrelevantnější odpověď!Návštěvníci se kromě Pavla mohou těšit například na Timeu Trajteľovou – úžasnou Bikini Fitness závodnici a jednu z nejlepších ve své kategorii i ve světové konkurenci, Jonáše Petříka – skvělého sportovce, majitele gymu, strongmana a akrobata, Ondru Kmošťáka IFBB PRO za kategorii Men’s Physique, kterému se povedlo kvalifikovat se jako nejmladšímu čechovi vůbec na velice prestižní soutěž Mr. Olympia Showdown 2017 v Las Vegas a Milana Šádka IFBB PRO, jednoho z nejlepších kulturistů české a slovenské republiky, profíka ve federaci IFBB a mimojiné člena Amix Teamu.

Pro koho je seminář určen a proč dorazit?

Seminář je rozhodně vhodný pro každého, kdo cvičí, bere to vážně a chce se někam posunout. Tento exkluzivní seminář bude místo, kde si každý může být jistý, že dostane ten nejlepší obsah a odpovědi na své otázky od těch nejkvalifikovanějších z oboru. Každý ze zúčastněných si běžně bere za hodinovou konzultaci či trénink minimálně téměř tisíc korun. Zde máte zhruba na 3 hodiny všech pět – jen pro Vás a vaše dotazy!

K čemu je cvičit dva roky špatně a mít téměř nulový progres? Není lepší zjistit, co třeba zlepšit či upravit a progresu pak dosáhnout mnohem rychleji? Navíc tak předejít zranění, stagnaci, atd... Každý, kdo to se cvičením myslí vážně by se měl vzdělávat a učit se trénovat efektivně, chytře a správně. A to ani nemluvíme o stravě a regeneraci...

Na internetu se vyskytuje plno polopravd, mýtů a různorodých názorů. 11.2. v Praze si je společně objasníme a spolu s těmi nejlepšími zjistíme odpověď! Takže rozhodně doraz, těšíme se na tebe a slibujeme, že to určitě bude stát za to!

(Každý návštěvník semináře bude mít navíc v případě zájmu možnost prohodit pak osobně pár slov s jakýmkoliv hostem semináře, nechat si třeba podepsat letáček, plakát, tričko, vyfotit se, atp.)

Kolik zbývá vstupenek a kde si mohu zarezervovat své místo?

Tady POZOR! Pokud chceš na seminář dorazit – což je určitě správný nápad, doporučujeme koupit si vstupenku a zarezervovat si tak své místo co nejdříve! Kapacita oddělené VIP haly pro seminář je značně omezena a o seminář je obrovský zájem.

Aktuálně je na seminář naplněno zhruba 194 míst z celkových 200. Pravděpodobně budeme uvolňovat dalších 30-40 vstupenek do prodeje po vyprodání základních 200, avšak cena bude o několik stovek vyšší – proto doporučujeme zakoupit co nejrychleji a být mezi 6 šťastlivci, kteří to ještě mají za lepší cenu! (Po vydání tohoto článku očekáváme veliký nával a prodej vstupenek, je tedy možné, že když tohle čteš, tak už ty za původní cenu nejsou... )

KLIKNI -> VSTUPENKY na seminář (ale i na EXPO a další části akce)! <- KLIKNI (www.nsch.cz/vstupenky)

Více info o semináři: www.nsch.cz/seminar
FB událost akce: https://www.facebook.com/events/1208308029226022/

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk