Další hosté na NaberSvaly EXPO vol. 2 2017

Další hosté na NaberSvaly EXPO vol. 2 2017

11.2.2017 bude v Praze v rámci akce NaberSvaly EXPO + Challenge vol. 2 pohromadě téměř celá česká a slovenská fitness a kulturistická scéna!

Zajímavosti | 02.01.2017 | Michal Rudzinskyj

Na místě budou nejen desítky známých osobností, profesionálů, kulturistů, bikini fitness závodnic, physique závodníků i fitness celebrit, ale i celá řada vystavovatelů, partnerů, doprovodného programu, soutěží, přednášek, cen a také velkolepý seminář (více info: http://nsch.cz/seminar). Kompletní seznam dosud oznámených hostů a osobností, kteří se na akci budou vyskytovat, je k nahlédnutí zde: http://nsch.cz/hoste. Pojďme se však detailně zaměřit na několik vybraných hostů Fitness EXPA, kteří byli oznámeni v poslední době!

Marian Čambal IFBB PRO

Marian patří spolu s Andrejem Mozolani mezi nejúspěšnější a nejvýznamnější osobnosti slovenské kulturistické scény! Jako jeden z mála se již stihl kvalifikovat i na Mr. Olympia Showdown v roce 2015 a rozhodně jde o velmi kvalitního kulturistu a trenéra, který v nedávné době otevřel i své vlastní fitko v Bratislavě – Činkáreň Čambal. Marian se na Vás na NaberSvaly EXPO moc těší – k dispozici bude především na stánku generálního partnera akce – Amix nutrition.

Jonáš Petřík

Jonáše snad ani nemusíme představovat – jedna z nejuznávanějších autorit v oblasti silového a výkonnostního tréninku v celé české a slovenské republice. Všestranný sportovec s hlavním zaměřením na výkon a všestrannost, který je mimo jiné mnohonásobným mistrem světa v extrémních kopech a sestavách. V současnosti provozuje jedinečný gym v Praze nesoucí název Jonas Gym, který denně vítá desítky, mnohdy i velice významných návštěvníků.

Jonáš bude na NaberSvaly EXPO nejen jako host, ale také jako jeden z přednášejících v rámci doprovodného programu a také na velkolepém semináři po boku dalších, velice významných osobností (viz. http://nsch.cz/seminar)

Andrej Mozolani IFBB PRO

Spolu s Marianem Čambalem jedna z nejvýznamnějších osob slovenské kulturistické scény! Nejen obrovský sportovec, ale také velmi úspěšný podnikatel – majitel velké posilovny, pořadatel soutěže Mozolani Classic a majitel velikého internetového portálu. Andrej nedávno začal svůj comeback a hned se kvalifikoval na nejprestižnější soutěž světa – Mr. Olympia Showdown.
Andrej bude na NaberSvaly EXPO především na stánku Gorilla Wear, jehož je výhradním distributorem.

Pavel Beran IFBB PRO

Pavel Beran je jeden z nejpopulárnějších kulturistů v české a slovenské republice současnosti, a tak věříme, že ho všichni moc dobře znáte! Čerstvý (a ve své kategorii také nejmladší) český profesionál ve federaci IFBB, kulturista a člen Czech Virus Teamu! Pavel bude na NaberSvaly EXPO především právě na stánku Czech Virusu, kde bude k dispozici pro pokec, fotku, nebo třeba podpis!

Timea Trajteľová IFBB

Timča Trajteľová je jedna z nejúspěšnějších a nejznámějších Bikini Fitness závodnic v celé České republice a na Slovensku, držitelka několika prvních míst z velmi významných soutěží jak ve federaci INBA, tak IFBB a v neposlední řadě také velmi populární a krásná osoba.

Timea bude na NaberSvaly EXPO nejen jako host EXPA spolu s doprovodným programem, ale také jako jedna z přednášejících na semináři za kategorii Bikini Fitness!

Ondřej Kmošťák IFBB PRO

Dalším významným hostem nejen NaberSvaly EXPA, ale i velkolepého semináře, je Ondřej Kmošťák IFBB PRO! Ondra je velmi talentovaný IFBB PRO v kategorii Men’s Physique, který se nedávno kvalifikoval na Mr. Olympia Showdown 2017 v Las Vegas a na NaberSvaly EXPO bude spolu s Filipem Steflovičem IFBB PRO jako zástupce kategorie Men’s Physique!

Kompletní seznam hostů, na které se můžete v rámci této velkolepé akce těšit, naleznete ZDE: http://nsch.cz/hoste

Kompletní informace o akci pak najdete na týž webových stránkách (http://nsch.cz/). Vstupenky na tuto výjimečnou akci mizí čím dál rychleji a již jich nezbývá mnoho. Při psaní tohoto článku (26. 12.) zbývá na seminář všeho všudy pouze cca 30 vstupenek a na expo samotné zbývá v rámci třetí cenové vlny posledních několik desítek lupenů. Poté se cenová vlna posune a  lístky budou za méně výhodnou cenu! Proto objednávej své místo ideálně co nejdříve! -> http://nsch.cz/vstupenky

 
 
Přidej na Facebook Přidej na Linkuj Přidej na Vybrali.sme Přidej na Jagg

Verze pro tisk