Fitness models

POZOR!! NEPŘEHLÉDNĚTE!! POZOR!! NEPŘEHLÉDNĚTE!!

OPĚT STARTUJE!

OBLÍBENÁ SOUTĚŽ PRO VŠECHNY

 • vyznavače zdravého životního stylu
 • příznivce pravidelného cvičení

V letošním roce startuje už 8. ročník úspěšné a populární soutěže FITNESS MODELS. Ta je určena především těm z vás, pro které jsou sport a zdravá strava nedílnou součástí života.

Myslíte si o sobě, že máte postavu, která přitahuje pozornost? Stává se vám, že vás lidé oslovují a vyptávají se, jak to děláte, že vypadáte tak skvěle? Lákala by vás kariéra v modelingu, ale nechcete hledat štěstí mezi klasickými modelkami? Pak NEVÁHEJTE A PŘIHLASTE SE DO NAŠÍ SOUTĚŽE FITNESS MODELS

Spolu s vyplněnou přihláškou nám zašlete svoje fotografie, splňující následující podmínky:

 1. SNÍMEK
  Celá postava ve dvoudílných plavkách dle vzorového postoje (zpředu).
 2. SNÍMEK
  Celá postava ve dvoudílných plavkách dle vzorového postoje (zboku). Na snímcích stůjte rovně, chodidla spočívají celou plochou na zemi (obuv není povolena)
 3. SNÍMEK
  Na této fotografii máte možnost předvést, jak umíte pózovat, upozornit na své přednosti, potlačit případné nedostatky. Zvolte snímek, na kterém je vidět celá postava – postoj není předem dán. Fotografie by měla být barevná, nejlépe pořízená zkušeným fotografem. Záleží jen na vás, zda budete v plavkách, cvičebním dresu či jiném oblečení, jen mějte na paměti, že by na snímku měly vynikat křivky vaší postavy, což ve volném oblečení nebude dost dobře možné.

Všechny snímky by měly být formátu minimálně 10 x 15 cm a ze zadu čitelně podepsané.

Fotografie společně s přihláškou posílejte nejpozději do 15. května 2015 na adresu redakce.
Na obálku připište heslo „FITNESS MODELS“.

Adresa redakce:

časopis FITNESS
Masarykovo nám. 1484
530 02 Pardubice

Současně uhraďte registrační poplatek ve výši 200 Kč převodem na účet číslo 20001-120 260 1319/0800. Kvůli identifikaci platby uveďte jako variabilní symbol prvních šest čísel ze svého rodného čísla. A do zprávy pro příjemce napište svoje jméno i příjmení.

Výsledky soutěže budou zveřejněny v časopise FITNESS č. 6/2015.    

První desítka finalistek získá hodnotné ceny od sponzorů, dále možnost nafotit sérii snímků s profesionálním fotografem.

Podmínky pro účastnice soutěže FITNESS MODELS:

 • Věk minimálně 18 let.
 • Čistý rejstřík trestů.
 • Soutěže se nesmí zúčastnit nikdo, jehož jméno, snímky nebo jiný obrazový, zvukový a podobný záznam by mohl být dán do souvislosti s výrobou erotických či pornografických materiálů, provozováním prostituce nebo jinou činností, která je v rozporu s platnými právními předpisy nebo pravidly slušnosti.
 • Pokud pořadatel soutěže kdykoliv v jejím průběhu zjistí, že účastnice nesplňuje uvedené podmínky, bude tato účastnice diskvalifikována bez možnosti odvolání. 
 • Zaplacení startovního poplatku 200 Kč.

Soutěž končí dnem 15. května 2015

Přihláška k soutěži bude otisknutá v časopisu Fitness č. 1 – 5/2015.